Quote (Jancsipapa @ Oct 22 2013 01:19am)
és akkor csodálkozol, hogy nem vagy mindenki szíve csücske, hogy a jó ***** anyádat!
*****= kurva
Tényleg szomorú, hogy hiába kis szelete az emberiségnek, mégis, tényleg kemény az élet, örüljön annak tényleg minden egészséges ember, hogy egyébként semmi baja nincsen... matrac, bug után tényleg rájön az ember, hogy egyébként igazán szerencsésnek vallhatja magát az ember gyereke...
minden jókívánságom a tiéd!
azert nem tiszta szerencse kerdese, matrac videki szorakozohelyen rossz emberbe kotott bele, bug egy okolnyi heredaganattal nem ment el az orvoshoz, megvarta amig ket okol nagysagu lesz, o pedig fejest ugrott a balatonba, amikor szerintem az az elso dolog amit elmondanak minden 8 evesnek amikor eloszor leviszik oket oda, hogy gyerekek nehogy fejest ugorjatok a balatonba
nem akarok haterkedni, ha az enber nem figyle konnyen szar helyzetbe hozza magat, en peldaul lusta vagyok elintezni a beazast (hiaba hivom akozos kepviselot nem veszi fel ofc), pedig mar tiszta penesz a fal, es tutria mindkettonk tudeje rohad belulrol