d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hogy Is Kezdjem... > Sziasztok
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 21 2013 02:16pm
Quote (szabika @ 21 Oct 2013 21:11)
eleve ilyen 2m sincs az átlag balaton mélység, lényegében ugorhatsz lidles medencébe is


de nem átlagot kell nézni hanem az északi parton be kell menni 100 métert és mindjárt 5 méter a viz

amugy 3-4 méter az átlag mélység :D
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
Oct 21 2013 03:24pm
Hát, Jobbulást, kitartást neked és családodnak is!
én meg azért sírok mert nem tudom mozgatni a bal kezemen a kis- és gyűrűs újaimat, mert elvágtam egy nervus ulnaris nevezetű ideget egy üvegballonnal
ilyen ez a világ :(
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Oct 21 2013 03:30pm
Quote (szabika @ 21 Oct 2013 21:40)
ember sose hiszi el hogy van olyan figura aki az 50centis balcsiba akar fejest ugrani, holott a fokusz/napló tele van ilyen sztorikkal
hát get well n shit


egy kedves jóbarátom 10 éve a tiszába dobott egy fejest. most ott tart hogy kerekesszékes rögbizik.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 21 2013 04:00pm
te voltál életem első tradeje, borzasztó megrázó volt ezt végig olvasni. egyébként nem sokat tudok rólad, ennek ellenére szeretném együttérzésemet kinyilvánítani,
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Oct 21 2013 04:16pm
ú
bazdmeg

ez durva volt

kitartás mindenképp
neked elsősorban, és a családodnak

respect, hogy elmondtad
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 21 2013 06:19pm
Quote (Rawen @ Oct 21 2013 08:09pm)
nem olvastam el


és akkor csodálkozol, hogy nem vagy mindenki szíve csücske, hogy a jó ***** anyádat!

*****= kurva




Tényleg szomorú, hogy hiába kis szelete az emberiségnek, mégis, tényleg kemény az élet, örüljön annak tényleg minden egészséges ember, hogy egyébként semmi baja nincsen... matrac, bug után tényleg rájön az ember, hogy egyébként igazán szerencsésnek vallhatja magát az ember gyereke...

minden jókívánságom a tiéd!

This post was edited by Jancsipapa on Oct 21 2013 06:25pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 21 2013 06:40pm
Quote (Jancsipapa @ Oct 22 2013 01:19am)
és akkor csodálkozol, hogy nem vagy mindenki szíve csücske, hogy a jó ***** anyádat!

*****= kurva




Tényleg szomorú, hogy hiába kis szelete az emberiségnek, mégis, tényleg kemény az élet, örüljön annak tényleg minden egészséges ember, hogy egyébként semmi baja nincsen... matrac, bug után tényleg rájön az ember, hogy egyébként igazán szerencsésnek vallhatja magát az ember gyereke...

minden jókívánságom a tiéd!


azert nem tiszta szerencse kerdese, matrac videki szorakozohelyen rossz emberbe kotott bele, bug egy okolnyi heredaganattal nem ment el az orvoshoz, megvarta amig ket okol nagysagu lesz, o pedig fejest ugrott a balatonba, amikor szerintem az az elso dolog amit elmondanak minden 8 evesnek amikor eloszor leviszik oket oda, hogy gyerekek nehogy fejest ugorjatok a balatonba

nem akarok haterkedni, ha az enber nem figyle konnyen szar helyzetbe hozza magat, en peldaul lusta vagyok elintezni a beazast (hiaba hivom akozos kepviselot nem veszi fel ofc), pedig mar tiszta penesz a fal, es tutria mindkettonk tudeje rohad belulrol
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 21 2013 06:47pm
Quote (jarabekg @ Oct 22 2013 01:40am)
azert nem tiszta szerencse kerdese, matrac videki szorakozohelyen rossz emberbe kotott bele, bug egy okolnyi heredaganattal nem ment el az orvoshoz, megvarta amig ket okol nagysagu lesz, o pedig fejest ugrott a balatonba, amikor szerintem az az elso dolog amit elmondanak minden 8 evesnek amikor eloszor leviszik oket oda, hogy gyerekek nehogy fejest ugorjatok a balatonba

nem akarok haterkedni, ha az enber nem figyle konnyen szar helyzetbe hozza magat, en peldaul lusta vagyok elintezni a beazast (hiaba hivom akozos kepviselot nem veszi fel ofc), pedig mar tiszta penesz a fal, es tutria mindkettonk tudeje rohad belulrol


ezt nem is tudtam
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 21 2013 06:52pm
Quote (lacketto @ Oct 22 2013 01:47am)
ezt nem is tudtam


igazabol majdnem irtam valamit, de azzal sok utalat jott volna, minden bizonnyal akkor nem ismerem a tortenetet, akkoriban nem iagzan suboltam
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 22 2013 12:07am
Quote (jarabekg @ 22 Oct 2013 01:52)
igazabol majdnem irtam valamit, de azzal sok utalat jott volna, minden bizonnyal akkor nem ismerem a tortenetet, akkoriban nem iagzan suboltam


Senki sem tudja, hogy po.tosan mi tortent matraccal afaik :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll