d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Topic A Recepteknek
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 27 2013 06:12am
Quote (josheide @ 27 Sep 2013 13:33)
Valaki tudja hogyan kell szart csinalni rizzsel?


hozzávalok: rizs, hashajto

a rizst összekevered a hashajtoval, majd megeszed
pár percig érleljük, majd kiengedjük magunkbol

This post was edited by sylke on Sep 27 2013 06:13am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 27 2013 08:11am


ehhez már anatomiai ismeretek is kellenek
én inkább megdugnám ezt a tortát minth belevágjak
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 27 2013 10:12am
pizzatésztához nem szoktam tejet használni, viszont a kakaóhoz igen

egyébként a 400 gramm lisztenként szoktam 1 élesztőt használni


és az én pizzám hunsub által tesztelt és imádott!

This post was edited by jarabekg on Sep 27 2013 10:15am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 27 2013 10:24am
Quote (jarabekg @ 27 Sep 2013 18:12)
pizzatésztához nem szoktam tejet használni, viszont a kakaóhoz igen

egyébként a 400 gramm lisztenként szoktam 1 élesztőt használni


és az én pizzám hunsub által tesztelt és imádott!


szar van benne?
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 27 2013 10:26am
Quote (RRC @ Sep 27 2013 06:24pm)
szar van benne?


az biztos bejönne neked
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 27 2013 10:32am
Quote (RRC @ Sep 27 2013 05:24pm)
szar van benne?


nem, csak kreatin, szteroid, meg metabolikus fehérje
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 27 2013 05:51pm
Quote (jarabekg @ Sep 27 2013 04:12pm)
pizzatésztához nem szoktam tejet használni, viszont a kakaóhoz igen

egyébként a 400 gramm lisztenként szoktam 1 élesztőt használni


és az én pizzám hunsub által tesztelt és imádott!


jara, a tej az élesztő felfuttatása miatt kell, mellékesen meg a zsírtartalma miatt könnyebben lesz nyújtható a tészta.
a másik hogy megírtam hogy évszaktól függ, de nyáron kibaszott fölösleges teletömni élesztővel

This post was edited by AngryBug on Sep 27 2013 05:53pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 28 2013 07:12am
Quote (AngryBug @ Sep 28 2013 12:51am)
jara, a tej az élesztő felfuttatása miatt kell, mellékesen meg a zsírtartalma miatt könnyebben lesz nyújtható a tészta.
a másik hogy megírtam hogy évszaktól függ, de nyáron kibaszott fölösleges teletömni élesztővel


én langyos vízben futtatom az élsztőt
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 28 2013 07:27am
Quote (jarabekg @ Sep 28 2013 02:12pm)
én langyos vízben futtatom az élsztőt


én az illatos úton
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 28 2013 09:25am
Quote (Vismajor @ 28 Sep 2013 15:27)
én az illatos úton


én pórázon
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll