Quote (jarabekg @ Sep 27 2013 04:12pm)
pizzatésztához nem szoktam tejet használni, viszont a kakaóhoz igen
egyébként a 400 gramm lisztenként szoktam 1 élesztőt használni
és az én pizzám hunsub által tesztelt és imádott!
jara, a tej az élesztő felfuttatása miatt kell, mellékesen meg a zsírtartalma miatt könnyebben lesz nyújtható a tészta.
a másik hogy megírtam hogy évszaktól függ, de nyáron kibaszott fölösleges teletömni élesztővel
This post was edited by AngryBug on Sep 27 2013 05:53pm