d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Mortal Kombat Topic
Prev13456725Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 4 2013 12:20pm
Quote (Ghostmasterq @ 4 Jul 2013 19:47)
mi az édes faszom 9.36 GB ebben? :cry:
nincs annyi hely a gépemen :(


van 6gb-s verzió is
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 4 2013 12:40pm
Quote (fahrii @ 4 Jul 2013 20:16)
veszek egy gamepadot aztán megyek én is 8D


szar logitech rumblepademen bal oldali iranygombokkal nem lehet "atlosan" ugrani, csak felfele, bal analog karral meg nehezebb sokkal moveokat csinalni

muszaj billentyuzettel jatszanom :<<<<<<
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 4 2013 01:37pm
kurvajó ez a mkl, de kellene vennem egy game padet hozzá.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 4 2013 01:37pm
lehet kicsit sokáig vertük egymást

begyakoroltam pár combó followupot :D

Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 4 2013 01:50pm
Quote (CyberPunk666 @ 4 Jul 2013 21:37)
kurvajó ez a mkl, de kellene vennem egy game padet hozzá.


Na le is foglaltam ezt:
http://hardverapro.hu/apro/logitech_f310_hibatlan_alig_hasznalt_doboz_cd_2/friss.html

eszerint jó vétel lesz:
http://ipon.hu/webshop/product/logitech_gamepad_f310/161790
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 4 2013 01:55pm
amúgy azt nem értem miért nem az számít kombónak amíg tehetetlen az ellenfél

most egy szemszögből nézve: benyomok egy < 3-as ütés ; kabal pörgés ; dash balra ; 4-es ütés ; dash balra ; felütés > combót, és így részletekbe írja ki hogy 3 + 5 + 3 etc :( pedig olyan szép lenne látni hogy 128millió
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 4 2013 01:56pm
az a csík ami feltöltődik az az x-ray? hogy a faszban lehet előhozni?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 4 2013 01:57pm
Quote (CyberPunk666 @ 4 Jul 2013 21:56)
az a csík ami feltöltődik az az x-ray? hogy a faszban lehet előhozni?


1 kocka sáv: az olyan hogy a skill után nyomsz egy blockot, akkor felerősíti (pl többet fagyaszt, vagy kicsit más lesz)
2 kocka sáv: forward + block, "kombobreaker"
3 kocka sáv: block+ flip slides vagy mi a neve, az az xray, de vigyázz vele mert már az easy bot is blockolja ha nincs kombózva
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 4 2013 02:38pm
Na, nekem már meg is van a "mainem".
Noob lesz a main mainem, Smoke meg csak ilyen másodlagos-tartalék. ^^

/e
Előkeresem a ps2 controllert és rákötöm a gépre hogy tudjak azzal játszani.

This post was edited by Smat on Jul 4 2013 02:40pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 4 2013 03:01pm
Quote (CyberPunk666 @ 4 Jul 2013 21:50)


omg
ugyan ennek a srácnak írtam du hogy megvenném a gamepadját
:D
jójó a vitás verzió, de itt az ideje nagyban tolni :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456725Next
Add Reply New Topic New Poll