d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gasztronomia Topic Repost
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 22 2013 01:21pm
Quote (NerfHydraDPS @ Jun 22 2013 08:14pm)
raboknak nem adnék ilyen faszom mocskot


Legutoljara altalanos menzajan lattam hasonlo moslekot.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 22 2013 01:23pm
Quote (Senee @ Jun 22 2013 08:46pm)
ja, lekvárba én se szeretem mondjuk a túl édeset
de ez a nutellás levelestészta tök jó, sokszor megkívánom mostanában; lehet terhes vagyok



tésztás baffőzelék lecsókolbásszal

http://4.ii.gl/SgZnzQ.png


akkor se enném meg, ha fizetnének érte
szebbet fosok
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2013 01:25pm
jól van akkor
egyétek csak a hanburgerokat

ezért tart ott a világ ahol
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 22 2013 02:15pm
Amugy a 'lecsokolbasz' egy undorito hanyadek. Nem tudom, hogy emberek, hogy kepesek olyan szart venni. Mint ahogy 'turista szalamit'....
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 22 2013 02:17pm
Quote (NerfHydraDPS @ Jun 22 2013 09:14pm)
raboknak nem adnék ilyen faszom mocskot


faszt nem
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 22 2013 02:56pm
Quote (SnoopDogg @ 22 Jun 2013 21:17)
faszt nem


röhögök
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 22 2013 03:13pm
most ettem meg 3 szelet kenyeret pirosarannyal és egy db kolbásszal
almalevet ittam hozzá
gut
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2013 03:17pm
én már nem eszem ilyen későn mert fogyni óhajtok
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 22 2013 03:22pm
BBQ ízű csirkefalatok + csirkés tésztasaláta
Egy üveg cider
+
Elkezdem nézni ezt a Sopranost mert mindenki isteníti hogy milyen fasza sorozat.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 22 2013 04:22pm
Quote (sylke @ Jun 22 2013 06:26pm)
tükörtojás kanállal

hozzávalok:
tojás
serpenyö
autizmus
kanál
kistányér


nem ragad ez le olaj nélkül?
bár ahogy nézem a hozzávalókat autizmus nincs :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll