Quote (Senee @ Jun 22 2013 08:46pm)
ja, lekvárba én se szeretem mondjuk a túl édeset
de ez a nutellás levelestészta tök jó, sokszor megkívánom mostanában; lehet terhes vagyok
tésztás baffőzelék lecsókolbásszal
http://4.ii.gl/SgZnzQ.png
akkor se enném meg, ha fizetnének érte
szebbet fosok