d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Beszélgetések Rögzítése > Jogszabály - Info Kellene
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 16 2013 05:34am
Quote (Snaek @ 16 May 2013 13:31)
Jól van, forgolódj csak a mocskodban, ne is gondolj bele, hogy valamin változtatnod kéne.


'sup Senee#2

This post was edited by Rawen on May 16 2013 05:35am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 16 2013 05:35am
Quote (Rawen @ May 16 2013 11:34am)
'sup Senee#2


inkább keresztes tamás multija
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
May 16 2013 05:36am
Quote (sylke @ 16 May 2013 13:35)
inkább keresztes tamás multija


az ki
anyámat nem így hívják btw
Member
Posts: 25
Joined: May 15 2013
Gold: 0.00
May 16 2013 05:37am
Quote (sylke @ May 16 2013 01:32pm)
seggfájás


Mindenki magából indul ki.
A warn mennyiséged és a bemutatkozásomra való reagálásod alapján ez a hipotézis meg is állja a helyét.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 16 2013 05:44am
Quote (Snaek @ May 16 2013 12:37pm)
Mindenki magából indul ki.
A warn mennyiséged és a bemutatkozásomra való reagálásod alapján ez a hipotézis meg is állja a helyét.


qsój nyomorék
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 16 2013 05:44am
mindig az ilyen agyhalottak kerülnek ilyen problémák közelébe
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 16 2013 05:45am
Quote (Snaek @ May 16 2013 01:25pm)
Nem mutatkozom be kultúráltan kérésre egy internetes fórumon és te egyből elkönyvelsz sorozatgyilkostömegpusztítófogyatékosaljaelpusztítandó egyénnek.
Benned se túl sok tolerancia van. Mesélj, mi keserített meg ennyire?!
Egyébként semmi közöm Tasshoz. Azt sem tudom kicsoda.
Ha nem rúgok bele valakibe és szólok valakinek, hogy talán nem kéne alpári tahó módjára viselkedni akkor már a sértett haverja leszek és nem mellesleg értelmi fogyatékos (mert amúgy alpári tahónak lenni teljesen természetes dolog), értem.
Szerintem inkább neked kéne elmenni innen, emberek közé.
Tisztán látszik, hogy nem vagy képes viselkedni te sem (Warn: 40%).


köszönöm az interjút.
Member
Posts: 25
Joined: May 15 2013
Gold: 0.00
May 16 2013 05:46am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 16 2013 01:44pm)
qsój nyomorék


huhúú, micsoda troll vagy
de feleslegesen provokálsz, nem fogsz elérni vele semmit

nekem veled ellentétben rendben vannak az idgeim
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 16 2013 05:47am
Quote (Snaek @ 16 May 2013 13:46)
huhúú, micsoda troll vagy
de feleslegesen provokálsz, nem fogsz elérni vele semmit

nekem veled ellentétben rendben vannak az idgeim


:DDD
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 16 2013 05:47am
Quote (Snaek @ May 16 2013 11:37am)
Mindenki magából indul ki.
A warn mennyiséged és a bemutatkozásomra való reagálásod alapján ez a hipotézis meg is állja a helyét.


mesélj még
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll