d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Gz Lacketto
Prev13456711Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,105
Joined: Oct 30 2006
Gold: 10,153.50
Apr 29 2013 09:22am
Quote (Fej @ 29 Apr 2013 16:19)
miutan ramentem h add reply mar egy kicsit bantam h elkudtem de mar nincs mit tenni, mar mindenki tudja h egyszer beszartam


Én utoljára alt iskola vége fele
De az házunk kapujáig kitartottam. :thumbsup:
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 29 2013 10:02am
lol

pont azután jöttem fel jspre, hogy szétfostam a wct, ez az első topic amit megnézek és csak szaros postokkal van tele
szép, túl szép
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Apr 29 2013 10:25am
kedvenc koktélbáromban ittam bloody maryt, tökre jól meg volt csinálva, még egy kis chillipaprikát is adtak hozzá, megettem azt is, mert ugye kemény vagyok. Na hát ez a cucc háromszor csípős volt, hazafelé kicsit beokádtam, a síneknél meg rámjött a cifra fosás, úgyhogy szépen megágyaztam neki, kerestem pár jó nagy lapulevelet, aztán adjad neki

még mindig magam előtt van az a kép, amikor a zacsim megcsillan a holdfényben
Member
Posts: 39,105
Joined: Oct 30 2006
Gold: 10,153.50
Apr 29 2013 10:35am
Quote (Jancsipapa @ 29 Apr 2013 17:25)
kedvenc koktélbáromban ittam bloody maryt, tökre jól meg volt csinálva, még egy kis chillipaprikát is adtak hozzá, megettem azt is, mert ugye kemény vagyok. Na hát ez a cucc háromszor csípős volt, hazafelé kicsit beokádtam, a síneknél meg rámjött a cifra fosás, úgyhogy szépen megágyaztam neki, kerestem pár jó nagy lapulevelet, aztán adjad neki

még mindig magam előtt van az a kép, amikor a zacsim megcsillan a holdfényben


Azért vannak storyk :D
Member
Posts: 22,419
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,967.77
Apr 29 2013 10:35am
Igazi prémium topic, úgyhogy betolok még egy sztorit. Én ugyan szerencsésen megúsztam, de hajszálon múlott. Azon a télen történt, amikor először voltam kint Angliában és sikerült Olival is összefutnom pár sör erejéig. Hosszú utazások előtt biztos ami biztos alapon be szoktam venni egy-két Lopediumot, így volt ez akkor is. Két-három napja voltam Manchesterben egy régi zenész cimborámnál, és ahogy jó turistához illik folyamatosan tömtem a fejemet, steakek, pubos hamburgerek, angol reggelik, és ofc sok-sok pint sör. Egyik városnézésem közben beugrottam egy Starbucksba, mert itthon még nem volt, gondoltam kipróbáljuk, miféle mosogatólevet isznak nyugaton. Rendeltem egy fél literes tejeskávét, és séta közben iszogattam. Az utolsó 1-2 decinél jött az első görcs, akkor még úgy voltam vele, hogy majd elmúlik. Aztán, úgy mint szülésnél, egyre gyakoribbak lettek a fájások. Nagyon fasza, hirtelen nem tudtam hol vagyok, elindultam a pláza felé, hogy ott majd WC. Mire odaértem, már kivert a víz, full pánik. A pláza mocskosul nagy, kb. 2x Westend, és természetesen azon a végén, ahol bementem nem volt mosdó. Megnéztem az eligazítást, és elindultam a másik vége felé. Akkor már folyamatos volt a görcs, olyan szinten kellett szorítanom a záróizmokat, hogy ha belém ütközött volna valaki, ott helyben fosom össze magamat. Nem tudom, hogyan de valahogy megsegített a Jóisten, és nagy küszködve eljutottam a WC-ig. Feltéptem az ajtót, nadrág egy mozdulattal le, és seggem még csak félúton járt, de már sugárban ömlött a 3 napja felhalmozódott Anglia. Életemben nem éreztem még ekkora megkönnyebbülést, még fel is nevettem hangosan. Az angol hidegvér természetesen nem kommentálta, de kb. ugyanaz a jelenet volt, mint a Trainspottingban. :D

This post was edited by -joey- on Apr 29 2013 10:36am
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Apr 29 2013 10:40am
Quote (-joey- @ Apr 29 2013 06:35pm)
Igazi prémium topic, úgyhogy betolok még egy sztorit. Én ugyan szerencsésen megúsztam, de hajszálon múlott. Azon a télen történt, amikor először voltam kint Angliában és sikerült Olival is összefutnom pár sör erejéig. Hosszú utazások előtt biztos ami biztos alapon be szoktam venni egy-két Lopediumot, így volt ez akkor is. Két-három napja voltam Manchesterben egy régi zenész cimborámnál, és ahogy jó turistához illik folyamatosan tömtem a fejemet, steakek, pubos hamburgerek, angol reggelik, és ofc sok-sok pint sör. Egyik városnézésem közben beugrottam egy Starbucksba, mert itthon még nem volt, gondoltam kipróbáljuk, miféle mosogatólevet isznak nyugaton. Rendeltem egy fél literes tejeskávét, és séta közben iszogattam. Az utolsó 1-2 decinél jött az első görcs, akkor még úgy voltam vele, hogy majd elmúlik. Aztán, úgy mint szülésnél, egyre gyakoribbak lettek a fájások. Nagyon fasza, hirtelen nem tudtam hol vagyok, elindultam a pláza felé, hogy ott majd WC. Mire odaértem, már kivert a víz, full pánik. A pláza mocskosul nagy, kb. 2x Westend, és természetesen azon a végén, ahol bementem nem volt mosdó. Megnéztem az eligazítást, és elindultam a másik vége felé. Akkor már folyamatos volt a görcs, olyan szinten kellett szorítanom a záróizmokat, hogy ha belém ütközött volna valaki, ott helyben fosom össze magamat. Nem tudom, hogyan de valahogy megsegített a Jóisten, és nagy küszködve eljutottam a WC-ig. Feltéptem az ajtót, nadrág egy mozdulattal le, és seggem még csak félúton járt, de már sugárban ömlött a 3 napja felhalmozódott Anglia. Életemben nem éreztem még ekkora megkönnyebbülést, még fel is nevettem hangosan. Az angol hidegvér természetesen nem kommentálta, de kb. ugyanaz a jelenet volt, mint a Trainspottingban. :D


na itt röhögtem fel mocskosul, mert el tudom képzelni a vihogásodat
Member
Posts: 22,419
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,967.77
Apr 29 2013 10:41am
Quote (Jancsipapa @ Apr 29 2013 05:40pm)
na itt röhögtem fel mocskosul, mert el tudom képzelni a vihogásodat


Kb. ez a "AAAAAA-HAAA-HAAAAAAAA-AAAAA" szint volt. Ofc keveredve a a prüszkölve spriccelő foshangokkal.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 29 2013 10:43am
Quote (-joey- @ 29 Apr 2013 18:35)
Igazi prémium topic, úgyhogy betolok még egy sztorit. Én ugyan szerencsésen megúsztam, de hajszálon múlott. Azon a télen történt, amikor először voltam kint Angliában és sikerült Olival is összefutnom pár sör erejéig. Hosszú utazások előtt biztos ami biztos alapon be szoktam venni egy-két Lopediumot, így volt ez akkor is. Két-három napja voltam Manchesterben egy régi zenész cimborámnál, és ahogy jó turistához illik folyamatosan tömtem a fejemet, steakek, pubos hamburgerek, angol reggelik, és ofc sok-sok pint sör. Egyik városnézésem közben beugrottam egy Starbucksba, mert itthon még nem volt, gondoltam kipróbáljuk, miféle mosogatólevet isznak nyugaton. Rendeltem egy fél literes tejeskávét, és séta közben iszogattam. Az utolsó 1-2 decinél jött az első görcs, akkor még úgy voltam vele, hogy majd elmúlik. Aztán, úgy mint szülésnél, egyre gyakoribbak lettek a fájások. Nagyon fasza, hirtelen nem tudtam hol vagyok, elindultam a pláza felé, hogy ott majd WC. Mire odaértem, már kivert a víz, full pánik. A pláza mocskosul nagy, kb. 2x Westend, és természetesen azon a végén, ahol bementem nem volt mosdó. Megnéztem az eligazítást, és elindultam a másik vége felé. Akkor már folyamatos volt a görcs, olyan szinten kellett szorítanom a záróizmokat, hogy ha belém ütközött volna valaki, ott helyben fosom össze magamat. Nem tudom, hogyan de valahogy megsegített a Jóisten, és nagy küszködve eljutottam a WC-ig. Feltéptem az ajtót, nadrág egy mozdulattal le, és seggem még csak félúton járt, de már sugárban ömlött a 3 napja felhalmozódott Anglia. Életemben nem éreztem még ekkora megkönnyebbülést, még fel is nevettem hangosan. Az angol hidegvér természetesen nem kommentálta, de kb. ugyanaz a jelenet volt, mint a Trainspottingban. :D


:DDD
én ezt egyszer egy tescoba játszottam be, jött utánam a biztiőr a wcbe, mert úgy rohantam el a kasszák mellett a wc felé, mintha benyúltam volna valamit
bejött a budiba és csak a hangos recsegős fingás és macskafújós fosás hangját lehetett hallani


bazzeg hogy nézett rám, amikor kijöttem a wcről és visszamentem a polcokhoz

This post was edited by TouchCow on Apr 29 2013 10:44am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 29 2013 11:04am
Quote (-joey- @ 29 Apr 2013 14:23)
Vagy 5-6 éve Hegyalja feszten sírva fetrengtünk, amikor bementünk az egyik ToiToi wc-be, és púposra volt szarva. Hát ugye nem ürítették időben. De az igazi poén az volt, hogy a kitüremkedő szarhegyben felfedeztünk egy emberi segg lenyomatot. Kb így érezhette magát az a faszi/nő is, mint te. :D


röhögök
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Apr 29 2013 11:31am
Quote (Fej @ 29 Apr 2013 16:06)
12-13 eves lehettem mikor faterek elvittek szekelyfoldre, vmi magyar csalad panziojaban szaltunk meg es megkinaltak minket igazi tehen tejjel reggelire, utanna vart rank kb 150km autout, indulas utan nem sokkal mar ereztem h vmi nincs rendben es mikor egy lightos entert elengedtem a kocsiban ereztem h nem jol sikerult, szoltam faternak h rohadtul hugyoznom kell alljon meg egy kutnal, bementem a wcbe, levettem a szaros alsogatyamat, majd pisa a seggembol,  mikor vegeztem eszrevettem h az amugy is rohadt undorito wcben nincsen wc papir, hat hasznaltam meg1x az alsogatyam es tovabbleptem, fater visszaszall a kocsiba es mondja h milyen undoritoak ezek a romanok, ott hagyja a szaros alsojat a wcben

eletem egyik legszarabb feelje volt


Quote (sylke @ 29 Apr 2013 16:21)
te legalább meg tudtál állni
de amikor vonaton jön rád, és még ~2 ora mire hazaérsz, hát ott lehet ám izzadni rendesen, még -30 fokban is

vagy ami mégjobb, amikor tömegközlekedésen vagy, koncentrálsz arra hogy szárazon hazaérj, és közben vmi ismerös pofázik hozzád
na ott aztán kurvaisten hogy pont leszarod mint mond a másik


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456711Next
Closed New Topic New Poll