d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Offisöl Sportfogadás > Net és Tippmix
Prev13456719Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 20 2013 07:33am
Quote (Flutter @ Apr 20 2013 01:34pm)
http://img802.imageshack.us/img802/4113/szabikablog.png


korábbi topik is ezt a célt szolgálta gyakorlatilag
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 20 2013 10:18am
Quote (szabika @ 20 Apr 2013 14:33)
korábbi topik is ezt a célt szolgálta gyakorlatilag


mai is raktam

arsenal, Brighton jött

de az a kibaszott Standart Liege ki kap akkor buko
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Apr 20 2013 02:03pm
Quote (Inakwo @ 20 Apr 2013 18:18)
mai is raktam

arsenal, Brighton jött

de az a kibaszott Standart Liege ki kap akkor buko


arsenal mondjuk nem volt túlságosan meggyőző, meg giroud-t el is tiltották, lehet jövőhéten united megveri idegenben...
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Apr 21 2013 02:56pm
Hétvégi "biztosak"

Dortmund - Mainz 2-0
Hannover - Bayern 1-6
Vidi - Paks 2-0
Real Madrid - Betis 3-1
Barca - Levante 1-0
Moreirense - Porto 0-3
Napoli - Cagliari 3-2
Psg - Nice 3-0

10.2es odds 500al.
munkával együtt egész jó volt ez a hétvége pénzügyileg
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 22 2013 05:10am
Quote (szabika @ 22 Apr 2013 12:09)


kár érte remek játékos


btw Emmen-Camburra mit mondasz? mehet 2-be?

Monaco? Sligo? ezeket nézuegetem
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Apr 22 2013 05:22am
a mostani Magyar nb1-es hétvége elég mixgyilkos volt.
DVTK - FTC 2 : 2
tovább nincs is értelme írni.
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Apr 22 2013 08:06am
néztem 1-2 D-t másodosztályokból (francia német olasz) de egyik sincs benne az újságban :(
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 22 2013 08:24am
Quote (takii @ 22 Apr 2013 12:22)
a mostani Magyar nb1-es hétvége elég mixgyilkos volt.
DVTK - FTC 2 : 2
tovább nincs is értelme írni.


ez miért volt gyilkos?

simán benen volt az X
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 24 2013 12:26am
Tegnapi szelvény

Kapfenberg-Horn H 2-1
Millwall-Blackburn 2,5 over 1-2
Bayern-Barca H 4-0
Bayern v. Barca végez el több szögletet H


600 --> 5650

win
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456719Next
Add Reply New Topic New Poll