d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mennyire Vagy Boldog? > 1-5
Prev13456722Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 8 2013 11:34am
Quote (fleSs @ 8 Apr 2013 19:32)
mi baj balu? :c


Hát főként családbeli problémák.. :D

This post was edited by Namechange on Apr 8 2013 11:34am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 8 2013 11:35am
Quote (Senee @ 8 Apr 2013 19:23)
elmondja azokat a dolgokat amit már te is tudsz
hogy hogyan meg mit kéne tenni stb..

azon nem tud segíteni, hogy képes is legyél mindarra amit már eddig is tudtál, hogy meg kéne tenned
az csak rajtad áll
szóval túl sok értelme nincs

max ad antidepresszánsokat, de az meg olyan mint az alkohol
ha lekéne jönni róla; geciszar lesz


Kurvára nem.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 11:36am
Quote (CyberPunk666 @ Apr 8 2013 05:35pm)
Kurvára nem.


hát?

amikor én voltam pszichiáternél (aki még komolyabb is mint a pszichológus ugye, mert doktori végzettsége van) akkor ennyi történt
sőt
az elején még ő mondta, hogy "mondjam"
LOL
mit

szerintem nem jó semmire, nem is mentem többször
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 8 2013 11:41am
Quote (Senee @ 8 Apr 2013 19:36)
hát?

amikor én voltam pszichiáternél (aki még komolyabb is mint a pszichológus ugye, mert doktori végzettsége van) akkor ennyi történt
sőt
az elején még ő mondta, hogy "mondjam"
LOL
mit

szerintem nem jó semmire, nem is mentem többször


1, egyszer voltál -> levontad a következtetést az általában több hónapos, éves terápiákról
2, a pszichológus és a pszichiáter nem ugyanaz, és nem csak a gyógyszerfelírás a különbség.
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Apr 8 2013 11:45am
4égy
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Apr 8 2013 11:49am
5/5
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 11:54am
Quote (Baleee @ Apr 8 2013 05:49pm)
5/5


miért akarod becsapni saját magadat is
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Apr 8 2013 12:17pm
5 , megy minden mint a karikacsapás hála az égnek
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 8 2013 12:18pm
Quote (rapiddani @ 8 Apr 2013 20:17)
5 , megy minden mint a karikacsapás hála az égnek


puskázol az egyetemen, nem?
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Apr 8 2013 12:23pm
Quote (CyberPunk666 @ Apr 8 2013 06:18pm)
puskázol az egyetemen, nem?


jaja, ráadásul úgy vagyok ennyire boldog ,hogy még puskázok is, gondolhatod milenne nélküle, te jó ég
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456722Next
Add Reply New Topic New Poll