Quote (Senee @ 8 Apr 2013 19:36)
hát?
amikor én voltam pszichiáternél (aki még komolyabb is mint a pszichológus ugye, mert doktori végzettsége van) akkor ennyi történt
sőt
az elején még ő mondta, hogy "mondjam"
LOL
mit
szerintem nem jó semmire, nem is mentem többször
1, egyszer voltál -> levontad a következtetést az általában több hónapos, éves terápiákról
2, a pszichológus és a pszichiáter nem ugyanaz, és nem csak a gyógyszerfelírás a különbség.