Quote (CyberPunk666 @ Apr 4 2013 09:08pm)
Mert te tudod, hogy ki reportol kit. Apukád a jspnél dolgozik.
Jah értem, nem bírsz, innentől kitaláltad, hogy én ezt csinálom. Szintén komoly értelmi szintre vall.
Btw egyetlen embernek szoktam a posztjait reportolni amikor beugat nekem, az pedig sylke.
tegyük hozzá, hogy jogosan ugat be neked