d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hogy Ismerted Meg A Barátnődet? > Képekkel Ofc
Prev13456713Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 15 2013 06:59am
Quote (fahrii @ Jan 15 2013 01:58pm)
Akkor még teljesen más ember voltam egyébként, 1-2 hétig voltunk együtt és egy csomó mindent vettem neki, egy csomó helyre elhívtam, illetve karácsonyra is meglehetősen drága ajándékot kapott.
Úgy jöttünk össze h mivel a barátnőjére hajtottam vele is összehaverkodtam, rohadt jókat beszélgettünk, tényleg olyan volt mintha 1000 éve ismernénk egymást (azóta se beszélgettem csajjal olyan sokat).
Aztán egyszer bejött hozzánk, néztünk szauszparkot én meg megcsókoltam, viszonozta is, jártunk pár hétig titokban, aztán mivel jött a karácsony vettem neki ajándékot is meg elhívtam nyíregyházára sétálni, ő meg hótt szarul érezte magát mert nem vett semmit.
Aztán valszeg kiderült hogy együttvagyunk, beszélt a csajjal akire hajtottam azelőtt és írta hogy ne találkozzunk többet... mondom okj.


azt hittem ezzel a csajjal vagy most is
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 15 2013 07:00am
Quote (beni @ 15 Jan 2013 13:56)
érdekes lehet járni két lánytesóval


Na jah. ^^
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 15 2013 07:00am
Quote (beni @ 15 Jan 2013 13:59)
azt hittem ezzel a csajjal vagy most is


jaaa, azthittem az a kérdés hogy az első csajommal hogy jöttem össze ^^
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 15 2013 07:01am
Quote (fahrii @ 15 Jan 2013 14:58)
Akkor még teljesen más ember voltam egyébként, 1-2 hétig voltunk együtt és egy csomó mindent vettem neki, egy csomó helyre elhívtam, illetve karácsonyra is meglehetősen drága ajándékot kapott.
Úgy jöttünk össze h mivel a barátnőjére hajtottam vele is összehaverkodtam, rohadt jókat beszélgettünk, tényleg olyan volt mintha 1000 éve ismernénk egymást (azóta se beszélgettem csajjal olyan sokat).
Aztán egyszer bejött hozzánk, néztünk szauszparkot én meg megcsókoltam, viszonozta is, jártunk pár hétig titokban, aztán mivel jött a karácsony vettem neki ajándékot is meg elhívtam nyíregyházára sétálni, ő meg hótt szarul érezte magát mert nem vett semmit.
Aztán valszeg kiderült hogy együttvagyunk, beszélt a csajjal akire hajtottam azelőtt és írta hogy ne találkozzunk többet... mondom okj.


pedig már majdnem benedvesedtem, de ez a franya anyagiassag lelombozott megint.

Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jan 15 2013 07:02am
Quote (Psyclon @ Jan 15 2013 02:52pm)
15 volt a csaj en meg 21. De olyan normális csajom mint amilyen ő volt, sose lesz.

Ha amúgy nem érted, a 3,5 éves kapcsolat után írtam ra volt oszt.tarsamra.


kb ugy jött le mintha stricivel beszéltél volna hogy tud-e valakit aki éppen ráér :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 15 2013 07:04am
Quote (ecneB @ 15 Jan 2013 14:01)
pedig már majdnem benedvesedtem, de ez a franya anyagiassag lelombozott megint.


jah, akkor még nem tűnt drágának

mostmár annak tűnik :D dehát fiatalság bolondság

2. csaj volt a legfurább az életembe, buliba "jöttünk össze", totál letámadt, mikor hazakísértem közölte velem hogy ő nem ribanc, de ha megígérem h járok vele megdughatom xdddddd
mondom okj
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 15 2013 07:06am
Quote (Liliomtipro @ Jan 15 2013 02:02pm)
kb ugy jött le mintha stricivel beszéltél volna hogy tud-e valakit aki éppen ráér :D


Szerintem amúgy ez nem gáz. Nem egyszer láttam már olyat, hogy valaki ajánlgatta a barátnőjét.

Viszont egyik haverom szakította a csajával, aki fapofával előadta, hogy oké ... és nem ismersz valakit aki komoly kapcsolatot keres? :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 15 2013 07:10am
Quote (Liliomtipro @ 15 Jan 2013 15:02)
kb ugy jött le mintha stricivel beszéltél volna hogy tud-e valakit aki éppen ráér :D


azt hittem lestat otthon a razer egereivel veri a faszat
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 15 2013 07:13am
Quote (ecneB @ Jan 15 2013 01:38pm)
vartam az exem huganak az evfolyamtarsanak a tanarat :Đ


hahahahaha
no.

ezek csak úgy jöttek maguktól, mert tudod úgy könnyű valakivel dumálni, röhögni meg ilyesmi, ha már ismered egy ideje és ez vitte magával a témát előre rohamléptekben

Quote (beni @ Jan 15 2013 01:56pm)
érdekes lehet járni két lánytesóval


arany szívet takar az a pufi mellkas :)


mindketten furán éreztük magunkat természetesen, meg aztán emiatt is mentünk szét. nővérét ki kellett volna hagyni nagyon a sorból :D
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 15 2013 07:16am
Egy diakcseres EUs taborban ismertem meg az elsot. Utolso nap volt ilyen titkos pizsama parti, eletemben akkor ittam eloszor. Aztan az egyik spanyollal osszejottem, o meg ra 7-8 orara repult haza.

Egy darabig sokat beszeltunk interneten, tervezgettem h EVSel kimegyek spanyolba, de nem lett belole semmi.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456713Next
Add Reply New Topic New Poll