d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tolvajkergetők
Prev13456723Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 15 2012 05:26pm
Quote (GoreKnight9 @ 16 Dec 2012 01:25)
irtam tldrt de mindegy bajcli szerint ugysem lesz tolvaj a gyerek


mesh kerdesere valaszolva boltbol LIMO italport kb 10 evesen


nem azt mondom, hogy én elvinném a biciklit, de azért ugyanazon a lapon emlegetni azzal, mint amikor valaki elvágja a lakatot egy lelakatolt bicikliről, majd utána azonnal eladja, azért elég nagy túlzás.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 15 2012 05:27pm
Quote (josheide @ Dec 16 2012 12:26am)
Egyszer alltam egy mulegameben amig egy haverom lepakolta DIRt.


tolvajgeci!!
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 15 2012 05:28pm
Quote (bajcli @ Dec 16 2012 12:26am)
nem azt mondom, hogy én elvinném a biciklit, de azért ugyanazon a lapon emlegetni azzal, mint amikor valaki elvágja a lakatot egy lelakatolt bicikliről, majd utána azonnal eladja, azért elég nagy túlzás.


akkor ez az ember csak lopogatgatott, a másik meg egyenesen TOLVAJLOTT
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 15 2012 05:29pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 16 Dec 2012 01:28)
akkor ez az ember csak lopogatgatott, a másik meg egyenesen TOLVAJLOTT


jólvan, ne ugrálj már ennyire a faszomon
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 15 2012 05:30pm
Quote (bajcli @ Dec 16 2012 12:29am)
jólvan, ne ugrálj már ennyire a faszomon


miért ne? megtiltod?



inb4 vergődsz sírsz bőgsz erőlködsz etc
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 15 2012 05:31pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 16 Dec 2012 01:30)
miért ne? megtiltod?



inb4 vergődsz sírsz bőgsz erőlködsz etc


coaxed
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 15 2012 05:32pm
Quote (RRC @ Dec 16 2012 12:31am)
coaxed


into a

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 15 2012 05:32pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 15 2012 05:37pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 16 Dec 2012 00:32)
into a


SNAFU
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 15 2012 05:37pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 16 Dec 2012 01:30)
miért ne? megtiltod?



inb4 vergődsz sírsz bőgsz erőlködsz etc


nem, csak gecire nem látom értelmét, hogy az összes postomra van valami flegma hozzáfűznivalód, amikor tök nyilvánvaló, hogy más a véleményem erről
de nyomhatok énis ilyen buzi példákat, amiknek vagy van köze a dologhoz, vagy nem, ésakkor +1ezünk még két órát
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Dec 15 2012 05:39pm
Quote (bajcli @ Dec 16 2012 01:37am)
nem, csak gecire nem látom értelmét, hogy az összes postomra van valami flegma hozzáfűznivalód, amikor tök nyilvánvaló, hogy más a véleményem erről
de nyomhatok énis ilyen buzi példákat, amiknek vagy van köze a dologhoz, vagy nem, ésakkor +1ezünk még két órát


na az jó lenne, elég kevés posztom van
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456723Next
Add Reply New Topic New Poll