Quote (BmA_BeMyAngel @ 16 Dec 2012 01:30)
miért ne? megtiltod?
inb4 vergődsz sírsz bőgsz erőlködsz etc
nem, csak gecire nem látom értelmét, hogy az összes postomra van valami flegma hozzáfűznivalód, amikor tök nyilvánvaló, hogy más a véleményem erről
de nyomhatok énis ilyen buzi példákat, amiknek vagy van köze a dologhoz, vagy nem, ésakkor +1ezünk még két órát