Quote (Smat @ 5 Dec 2012 21:14)
Én kolompárnak még kora reggel, szóval i wonz.
Btw játszottál ma este a 4es kupán?
Én lemaradtam róla, de holnap 6osra jöhetnél.
kar hogy o nem tud semmit csinalni azon kivul, hogy ir valakinek, aki tud : D
negyesekben en nem tudok jatszani, lvl6 elom van, 1 jobb nap utan 7 is neha