d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Igazolvány Kérdés
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 27 2012 08:34pm
Quote (fleSs @ Nov 28 2012 04:32am)
hát elég szerencsés tapasztalat lehet, mert még a rendőrségi papírral sem pótolnak semmilyen okmányt ingyen


nem azt írtam, h ingyen.
OLCSÓBB

ha ellopták 1000-1500 nem emlékszem pontosan
ha elhagytad 4-5ezer

This post was edited by SnoopDogg on Nov 27 2012 08:34pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 27 2012 08:35pm
Quote (SnoopDogg @ Nov 28 2012 02:31am)
fentebb leírtam, h lehet bérleted mindenre ahol nem előre kell felmutatni a jegyet/bérletet ^^
kiskapuk mindig vannak : (


csak az a vicc, hogy csak ezekkel a kiskapukkal lehet normális életed
mintha az állam ezt is belekalkulálná a dolgokba. hogy úgyis mindenki csal/lop ahol bír
ha alapból garantálnák mindenkinek a normális életet akkor jobban élnénk mint nyugaton :XD:XD:XD:XD
kurva annyukat
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Nov 27 2012 08:35pm
Quote (SnoopDogg @ 28 Nov 2012 03:34)
nem azt írtam, h ingyen.
OLCSÓBB


nem olcsóbb
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 27 2012 08:35pm
Quote (fleSs @ Nov 28 2012 04:35am)
nem olcsóbb


most átgondolva én személyi + lakcímet csináltam együtt és úgy tuti h olcsóbb 1000%.
külön a lakcím az dunno
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 27 2012 08:37pm
Quote (SnoopDogg @ Nov 28 2012 02:35am)
most átgondolva én személyi + lakcímet csináltam együtt és úgy tuti h olcsóbb 1000%.
külön a lakcím az dunno


:D:D:D:
hazudol itt összevissza már bele vagy gabalyodva teljesen
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Nov 27 2012 08:38pm
Quote (SnoopDogg @ 28 Nov 2012 03:35)
most átgondolva én személyi + lakcímet csináltam együtt és úgy tuti h olcsóbb 1000%.
külön a lakcím az dunno


hát akkor úgy mondom inkább hogy téged átbasztak
mert meggyőzni nem lehet
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 27 2012 08:39pm
Quote (Senee @ Nov 28 2012 04:37am)
:D:D:D:
hazudol itt összevissza már bele vagy gabalyodva teljesen


jaja összevissza hazudok :D:D de azért ha neked ellopják/elhagyod személyid legközelebb akkor azt mond, h elhagytad

Quote (fleSs @ Nov 28 2012 04:38am)
hát akkor úgy mondom inkább hogy téged átbasztak
mert meggyőzni nem lehet


benne van a pakliban, mindenesetre én nem kockáztattam meg
viszont a személyi elhagyása megérte nekem az örök bérletet 8D

This post was edited by SnoopDogg on Nov 27 2012 08:41pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 27 2012 08:41pm
Quote (SnoopDogg @ Nov 28 2012 02:39am)
jaja összevissza hazudok :D:D de azért ha neked ellopják/elhagyod személyid legközelebb akkor azt mond, h elhagytad


ki lopja el?! :XD:XD:XD
egy sámán a titánok kertjéből?!? :XD:XD:XDXD:
én jól kibaszok a tolvajokkal mert nem megyek ki
de azért thx az infot, ki fogom próbálni, ha esetleg ilyen helyzetbe kerülnék
kis sminkkel csinálok magamnak sérüléseket is, hogy még elesettebbnek tűnjek és mégjobban megsajnáljanak :XD:XD:XXD talán még egy kis pénzt is adnak, hogy ne haljak éhen
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 27 2012 08:43pm
Quote (Senee @ Nov 28 2012 04:41am)
ki lopja el?! :XD:XD:XD
egy sámán a titánok kertjéből?!? :XD:XD:XDXD:
én jól kibaszok a tolvajokkal mert nem megyek ki
de azért thx az infot, ki fogom próbálni, ha esetleg ilyen helyzetbe kerülnék
kis sminkkel csinálok magamnak sérüléseket is, hogy még elesettebbnek tűnjek és mégjobban megsajnáljanak :XD:XD:XXD talán még egy kis pénzt is adnak, hogy ne haljak éhen


tőlem kérdezték amikor felvették a vallomásom volt-e benne érték és mennyi nagyjából... hirtelen megdöbbentem aztán mondtam 100ezer forint kb. :D bár ez lényegtelen mert igazából elhagytam, de kíváncsi lennék mi történne, ha valakinél megtalálnák véletlen a rendőrök fasz tudja hogyan... lehet kifizettetnék vele : D

This post was edited by SnoopDogg on Nov 27 2012 08:44pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 27 2012 08:45pm
Quote (SnoopDogg @ Nov 28 2012 02:43am)
tőlem kérdezték amikor felvették a vallomásom volt-e benne érték és mennyi nagyjából... hirtelen megdöbbentem aztán mondtam 100ezer forint kb. :D


hátha adnak valami kárpótlást
minél nyomorultabbnak tűnsz annál jobb
lehet nekem kapásból kiutalnák a 100%os rokkantságit X:DX:DXD:XD:FXD:XD:X
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll