Quote (SnoopDogg @ Nov 28 2012 02:39am)
jaja összevissza hazudok :D:D de azért ha neked ellopják/elhagyod személyid legközelebb akkor azt mond, h elhagytad
ki lopja el?! :XD:XD:XD
egy sámán a titánok kertjéből?!? :XD:XD:XDXD:
én jól kibaszok a tolvajokkal mert nem megyek ki
de azért thx az infot, ki fogom próbálni, ha esetleg ilyen helyzetbe kerülnék
kis sminkkel csinálok magamnak sérüléseket is, hogy még elesettebbnek tűnjek és mégjobban megsajnáljanak :XD:XD:XXD talán még egy kis pénzt is adnak, hogy ne haljak éhen