d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Iskolaköpeny
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Sep 6 2012 03:55pm
Quote (josheide @ 6 Sep 2012 23:48)
Szerintem valami egyenruha jo otlet lenne de kopeny? wtf


legyen ninja ruha.
ezzel kiszűrjük a tanári diszkriminációt is.

és ilyen lenne egy osztályfotó:

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 6 2012 03:57pm
Quote (josheide @ 6 Sep 2012 23:48)
Szerintem valami egyenruha jo otlet lenne de kopeny? wtf


Stfu, majd ez jól elrejti a társadalmi különbségeket, a köpeny alatt nem látszik, hogy valakinek 10ks vagy 100ks telefonja van.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 6 2012 04:02pm
nem értem, miért pont erre kellene kibaszni megint sokmilliót, fölöslegesen. de remélem majd a pályázatot a közgép nyeri!
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 6 2012 04:48pm
Quote (beni @ Aug 30 2012 12:57pm)


Valaki szoljon nekik hogy a munkajukkal foglalkozzanak, ne a sajat otleteikkel.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 7 2012 01:36am
Quote (Rawen @ Sep 6 2012 10:57pm)
Stfu, majd ez jól elrejti a társadalmi különbségeket, a köpeny alatt nem látszik, hogy valakinek 10ks vagy 100ks telefonja van.


Én csinálnék egy Louis Vuitton köpenyboltot egyből. Lenne iphone tartó zsebe, meg kocsikulcs tartó és minden ilyesmi.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll