d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev13456778Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 31 2012 03:47pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 31 2012 10:31pm)
ha ez igaz akkor fka u afrki


>3k
>sír 11 euro miatt
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2012 03:48pm
[QUOTE=farki,Jul 31 2012 10:41pm][QUOTE=Saenchai,31 Jul 2012 22:38]http://www.greenmangaming/ pont com/search/?q=guild+wars+2

Voucher (kupon) dobozba másold be ezt: PLAYF-SURVY-VOUCH[/QUOTE

fak, én 48-ért vettem :C
http://www.youtube.com/watch?v=rx4UdIpaCWU[/QUOTE]

kurva farki :(
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2012 03:49pm
Quote (szabika @ Jul 31 2012 10:47pm)
>3k
>sír 11 euro miatt


nincs 3k mert 200ból evttem uj laptopot. fu kid ok?
pont azért lett ennyi mert én a kicsit is megbecsülöm mivel világéletemben csóró voltam! én nem szégyelltem 3 euroért eladni a cuccokat rmahn
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 4 2012 09:33am
na ki jön játczani?

http://www.guildwars2countdown.com/

reggel 9-kor lehet majd kezdeni!
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 4 2012 09:40am
Quote (farki @ Aug 4 2012 05:33pm)
na ki jön játczani?

http://www.guildwars2countdown.com/

reggel 9-kor lehet majd kezdeni!


én lebeszéltem magam róla
szerintem 2 hét után megunnám
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 4 2012 09:43am
Quote (farki @ Aug 4 2012 04:33pm)
na ki jön játczani?

http://www.guildwars2countdown.com/

reggel 9-kor lehet majd kezdeni!


aki jön az szójon kell a pro guildbe!
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 4 2012 09:47am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 4 2012 03:43pm)
aki jön az szójon kell a pro guildbe!


inb4 mennyit kerestél gw2vel forintban topic
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 4 2012 09:52am
Quote (sylke @ 4 Aug 2012 17:47)
inb4 mennyit kerestél gw2vel forintban topic


:DD
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 4 2012 12:01pm
még most kérdem.. várható profit ebből a játékból?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 4 2012 12:02pm
Quote (fahrii @ 4 Aug 2012 20:01)
még most kérdem.. várható profit ebből a játékból?


farmolsz goldot a koreaiaknak, szerintem ja
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456778Next
Add Reply New Topic New Poll