Quote (szabika @ Jul 31 2012 10:47pm)
>3k
>sír 11 euro miatt
nincs 3k mert 200ból evttem uj laptopot. fu kid ok?
pont azért lett ennyi mert én a kicsit is megbecsülöm mivel világéletemben csóró voltam! én nem szégyelltem 3 euroért eladni a cuccokat rmahn