Quote (Nerz8 @ Jun 24 2012 05:45pm)
amúgy nem tudom hogy vagytok vele, de én nem szeretem a magyaros kajákat. kb egyiket sem.
Amúgy tök bírom, hogy ki mit nevez magyaros kajának. Áltlaában amit az emberek felsorolnak, annak a 80%a kurvára nem magyar, max a fűszerezése^^
Szóval milyen magyaros kajákat nem bírsz?^^