d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Pörkölt + Krumpli
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 24 2012 10:44am
Quote (Fej @ Jun 24 2012 05:44pm)
mindenképpen! :D

legjobb zalai kaja, a göcseji pulyka tekercs után ofc


Megyek szeptemberbe zalaszentgrótra, addig kiokosíthatsz helyi kajákból :D
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 24 2012 10:45am
amúgy nem tudom hogy vagytok vele, de én nem szeretem a magyaros kajákat. kb egyiket sem.
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Jun 24 2012 10:45am
Leginkább nokedlivel szeretem, még a tésztával is jobban szeretem mint krumplival, de persze megeszem úgy is, semmi bajom nincs vele
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2012 10:46am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 24 2012 10:46am
Quote (Vismajor @ Jun 24 2012 05:44pm)
Megyek szeptemberbe zalaszentgrótra, addig kiokosíthatsz helyi kajákból :D


ha tudtok ugorjatok át egerszegre és vagy a hegyaljában vagy az erdő gyöngyében tesztelj rá a dödöllére vadpörkölttel, utána függő leszel
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2012 10:47am
Quote (Nerz8 @ Jun 24 2012 04:45pm)
amúgy nem tudom hogy vagytok vele, de én nem szeretem a magyaros kajákat. kb egyiket sem.


kákabélű
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 24 2012 10:48am
Quote (Senee @ Jun 24 2012 05:47pm)
kákabélű


XD
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 24 2012 10:49am
Quote (Nerz8 @ Jun 24 2012 05:45pm)
amúgy nem tudom hogy vagytok vele, de én nem szeretem a magyaros kajákat. kb egyiket sem.


Amúgy tök bírom, hogy ki mit nevez magyaros kajának. Áltlaában amit az emberek felsorolnak, annak a 80%a kurvára nem magyar, max a fűszerezése^^
Szóval milyen magyaros kajákat nem bírsz?^^
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 24 2012 10:50am
Quote (Vismajor @ 24 Jun 2012 17:49)
Amúgy tök bírom, hogy ki mit nevez magyaros kajának. Áltlaában amit az emberek felsorolnak, annak a 80%a kurvára nem magyar, max a fűszerezése^^
Szóval milyen magyaros kajákat nem bírsz?^^


dunno, nem vagyok nagy szakértő a témában, de kb ezekről beszélek: http://www.mindmegette.hu/valogatas/magyaros-etelek-111
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2012 10:50am
Quote (Vismajor @ Jun 24 2012 04:49pm)
Amúgy tök bírom, hogy ki mit nevez magyaros kajának. Áltlaában amit az emberek felsorolnak, annak a 80%a kurvára nem magyar, max a fűszerezése^^
Szóval milyen magyaros kajákat nem bírsz?^^


én csak a sóskát nem eszem meg
más kaja sztem nincs amit én ne ennék meg
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll