amugy baromi vicces olvasni az emberek velemenyet mas oldalakon, mindenki sir, hogy milyen faceroll a jatek, miutan kitolja norm felet, meg hogy d2 mennyivel komplexebb volt minden szempontbol, meg hogy mekkora wowcopy ugy altalaban a d3, mikor a legtobbjuk nem, vagy nagyon keveset jatszott wowval es d2vel egyarant
