d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Csak Engem Emlékeztet > A Diablo 3 A World Of Warcraftra?
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 19 2012 11:17am
Quote (Sup3RN0Va @ May 19 2012 05:16pm)
azért ennyire ne próbálkozz


nenm tecik vmi koscgoygerek?!?!? lerendeszhetyuk rajtam nem mulik egypofonos csicskagyerek
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
May 19 2012 11:26am
Quote (Senee @ 19 May 2012 19:17)
nenm tecik vmi koscgoygerek?!?!? lerendeszhetyuk rajtam nem mulik egypofonos csicskagyerek


templom 8kor nn kés
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 19 2012 11:27am
Quote (ZsDanee @ May 19 2012 05:26pm)
templom 8kor nn kés


meik tenplom? itt a bazilikánál?! ofc no kés
Member
Posts: 5,681
Joined: Jun 24 2009
Gold: 4,000.00
May 19 2012 12:14pm
most akkor kijött a d3?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 19 2012 12:15pm
free kill vagy lol nézz már magadra szégyengyerek
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 20 2012 01:03am
seneenek igaza van, de egy picit túlspilázza. az első kb elég lett volna, az még jó is volt.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 20 2012 01:08am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 20 2012 01:11am
Quote (Senee @ 20 May 2012 08:08)
http://1.imgland.net/G6HNL.png


spielen játszani németül, értsd túljátszod.

https://www.google.hu/webhp?sourceid=chrome-instant&ie=UTF-8&ion=1#hl=hu&sclient=psy-ab&q=t%C3%BAlspil%C3%A1zni%20jelent%C3%A9se&oq=&aq=&aqi=&aql=&gs_l=&pbx=1&fp=df0dbfcc0c015a7d&ion=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.,cf.osb&biw=1366&bih=653


de várhatod mikor mondja bárki legközelebb, hogy alapvetően igazad van...

This post was edited by CyberPunk666 on May 20 2012 01:11am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 20 2012 01:44am
Quote (CyberPunk666 @ May 20 2012 07:11am)


az link XD:X:FXDXD
tom miaz csak nevettem a szón van amikor azon is nevetek h KACSA vagy akármi mert így belegondolok h miért épp kacsa lol miért nem asedif vagy hamrecs... KACSA :D:D:D

nem, hanem máskor csak pozitivat mondj, negativat ne mert attol rosszul érzem magam
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 20 2012 02:11am
amugy baromi vicces olvasni az emberek velemenyet mas oldalakon, mindenki sir, hogy milyen faceroll a jatek, miutan kitolja norm felet, meg hogy d2 mennyivel komplexebb volt minden szempontbol, meg hogy mekkora wowcopy ugy altalaban a d3, mikor a legtobbjuk nem, vagy nagyon keveset jatszott wowval es d2vel egyarant :thumbsup:
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll