d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 Price Check
Prev13456755Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 20 2012 05:08am
Quote (Genthor @ 20 May 2012 12:05)
Van pár crap cuccom, gondoltam megkérdezem, hogy kell-e valakinek valami, mielőtt felteszem AH-ba.

http://img233.imageshack.us/img233/8485/51963798.jpg


az utolsó amu mit kóstál?

/ ig goldban illetve fgben

This post was edited by CyberPunk666 on May 20 2012 05:10am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 20 2012 05:08am
Quote (apafej @ May 20 2012 11:36am)
rare boots  lvl59

armor 221
171 dex
139 vita
40 psn res
11% movement speed

menyi gold lehet?


remelem ezt nem tetted fel 100kert, ahogy balu mondta
szerintem ez boven 1 milla ingame gold folott van, de legalabb 500k
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 20 2012 05:11am
Quote (CyberPunk666 @ 20 May 2012 13:08)
az utolsó amu mit kóstál?

/ ig goldban illetve fgben


Lövésem sincs mennyit érhet, még azt sem tudom mennyiért kéne felrakni AH-ba.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 20 2012 06:17am


főként a jobb oldalira lennék kiv :P
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 20 2012 06:25am
Quote (Anarkin @ 20 May 2012 14:17)
http://i381.photobucket.com/albums/oo251/Anarkin24/qwe-2.png

főként a jobb oldalira lennék kiv :P


dex/int meh
ketlem h sokat erne
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 20 2012 06:29am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 20 2012 06:29am
Quote (Floodban @ 20 May 2012 14:25)
dex/int meh
ketlem h sokat erne


szerintem valami nab siman megveszi ~50kert, talan tobbert is
baloldali megtobb, alat rajta a res
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 20 2012 06:31am
Quote (SummertimeClothes @ 20 May 2012 14:29)
szerintem valami nab siman megveszi ~50kert, talan tobbert is
baloldali megtobb, alat rajta a res


kurva isten hogy nem hasznalnam azt a beltet hiaba a res, vit meg str gecire low
de biztos en vagyok szar
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 20 2012 06:33am
Quote (Floodban @ 20 May 2012 14:31)
kurva isten hogy nem hasznalnam azt a beltet hiaba a res, vit meg str gecire low
de biztos en vagyok szar


en se, de az en bootsomat is elvittek ilyen masfel oran belul
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 20 2012 06:34am
Quote (SummertimeClothes @ 20 May 2012 13:29)
szerintem valami nab siman megveszi ~50kert, talan tobbert is
baloldali megtobb, alat rajta a res


nekem ilyen vagy jobb cuccaim vannak level 48-on, gondolom level 57re már ez elég low lesz.


Quote (SummertimeClothes @ 20 May 2012 13:33)
en se, de az en bootsomat is elvittek ilyen masfel oran belul


ilyen level reqel?

This post was edited by CyberPunk666 on May 20 2012 06:35am
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456755Next
Add Reply New Topic New Poll