d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Duel Szoba > Na Mivan?!
Prev13456710Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 16 2011 07:00pm
Quote (lakatosmegatron @ 17 Dec 2011 02:59)
áh XDDD
csak a kakao volt tul sok este XXXDDDDD


xD xD
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 07:00pm
Quote (Anamy @ Dec 17 2011 02:58am)
biztos nagyon erős lehetsz.


ja nagyon kurvára de mostmá negyertek mert félek hogy a végén meghalok .... a hülyeségetektől xD
inkább nézek v mit vagy lolozok komolyan mondom olyan nincs hogy magyar ladder pvp... és még kérdezik hogy a magyarok miértnincsenek kint a dreamhacken lolban meg ilyen helyeken ... hát ezért mert a fele brigád fogyatékos.... ezt látod ha bemész a parlamentbe egy ülésre ... ezt jön a tévéből hogy legyél fogyatékos meg mszps meg fideszes gratulálok xD
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Dec 16 2011 07:02pm
Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 03:00)
ja nagyon kurvára de mostmá negyertek mert félek hogy a végén meghalok .... a hülyeségetektől xD
inkább nézek v mit vagy lolozok komolyan mondom olyan nincs hogy magyar ladder pvp... és még kérdezik hogy a magyarok miértnincsenek kint a dreamhacken lolban meg ilyen helyeken ... hát ezért mert a fele brigád fogyatékos.... ezt látod ha bemész a parlamentbe egy ülésre ... ezt jön a tévéből hogy legyél fogyatékos meg mszps meg fideszes gratulálok xD


lvl 80as 99/99 druid. ok.
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 16 2011 07:02pm
Quote (Resouler @ Dec 17 2011 03:00am)
ja nagyon kurvára de mostmá negyertek mert félek hogy a végén meghalok .... a hülyeségetektől xD
inkább nézek v mit vagy lolozok komolyan mondom olyan nincs hogy magyar ladder pvp... és még kérdezik hogy a magyarok miértnincsenek kint a dreamhacken lolban meg ilyen helyeken ... hát ezért mert a fele brigád fogyatékos.... ezt látod ha bemész a parlamentbe egy ülésre ... ezt jön a tévéből hogy legyél fogyatékos meg mszps meg fideszes gratulálok xD


elég átlátszó dodge
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 07:02pm
Quote (bbaallaaggee @ Dec 17 2011 03:00am)
:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

te senkiházi cigány kis takonygeci :D

IGEN ÉJJEL NAPPAL TRÉDELEK MEG JSPZEK. ÉN! :D


Akkor te valamit kurvarosszul csinálsz xD
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 16 2011 07:04pm
Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 03:00)
ja nagyon kurvára de mostmá negyertek mert félek hogy a végén meghalok .... a hülyeségetektől xD
inkább nézek v mit vagy lolozok komolyan mondom olyan nincs hogy magyar ladder pvp... és még kérdezik hogy a magyarok miértnincsenek kint a dreamhacken lolban meg ilyen helyeken ... hát ezért mert a fele brigád fogyatékos.... ezt látod ha bemész a parlamentbe egy ülésre ... ezt jön a tévéből hogy legyél fogyatékos meg mszps meg fideszes gratulálok xD


Igazából a baj nem a pvpvel van, csak a gyerekes 14 éves kis hájas ginger stílusoddal... sokan érzékeltetik, de neked 1 postból se jön le, ami megint csak a egy buta emberre vall.
Visszamehetnél hun-1-re. A többi 14-16 évessel jobban ki fogsz jönni, mint az itt fórumozókkal.

This post was edited by TouchCow on Dec 16 2011 07:05pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 16 2011 07:05pm
Quote (TouchCow @ 17 Dec 2011 02:04)
Igazából a baj nem a pvpvel van, csak a gyerekes 14 éves kis hájas ginger stílusoddal... sokan érzékeltetik, de neked 1 postból se jön le, ami megint csak a egy buta emberre utal.
Visszamehetnél hun-1-re. A többi 14-16 évessel jobban ki fogsz jönni, mint az itt fórumozókkal.



nekem tetszik a srác xD
mennék én is lolozni legszívesebben xD
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 07:10pm
Quote (TouchCow @ Dec 17 2011 03:04am)
Igazából a baj nem a pvpvel van, csak a gyerekes 14 éves kis hájas ginger stílusoddal... sokan érzékeltetik, de neked 1 postból se jön le, ami megint csak a egy buta emberre vall.
Visszamehetnél hun-1-re. A többi 14-16 évessel jobban ki fogsz jönni, mint az itt fórumozókkal.


most megint azért sirsz mivel nem tudsz pvpzni? most kurvanagy baj igazadvan hogy kihivnek par embert pvpre es kiirtam 1 szobat h jöjjenek és tényleg igaza van dirnek hogy faszlama az egesz brigad mivel basznak jonni pvpzni mert retkek ennyi elmentek ti a picsába komolyan mondom diablo2 meghalt ugy ahogy van .... a magyar legit pvpvel 1ütt xD .... ezért megérte csinálni 1 pvpkarit gratulálok inkább eladom a gecibe azt enis tradelek olyan majom leszek mint ti gz xD najo nem ... én jobb vagyok mindenkinél! ezt ne felejtsétek el... és az a szégyen hogy touchcow az hogy még mindig foglalkozol vele hogy mit irtam pedig nemkéne le is szarhatnád de a kurva gép mögül mindenkinek nagy a pofája xd jameg másnak mindenki 14 éves ugye?:D:D na gz szépvolt csalódtam xD
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 16 2011 07:12pm
Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 02:10)
most megint azért sirsz mivel nem tudsz pvpzni? most kurvanagy baj igazadvan hogy kihivnek par embert pvpre es kiirtam 1 szobat h jöjjenek és tényleg igaza van dirnek hogy faszlama az egesz brigad mivel basznak jonni pvpzni mert retkek ennyi elmentek ti a picsába komolyan mondom diablo2 meghalt ugy ahogy van .... a magyar legit pvpvel 1ütt xD .... ezért megérte csinálni 1 pvpkarit gratulálok inkább eladom a gecibe azt enis tradelek olyan majom leszek mint ti gz xD najo nem ... én jobb vagyok mindenkinél! ezt ne felejtsétek el... és az a szégyen hogy touchcow az hogy még mindig foglalkozol vele hogy mit irtam pedig nemkéne le is szarhatnád de a kurva gép mögül mindenkinek nagy a pofája xd jameg másnak mindenki 14 éves ugye?:D:D na gz szépvolt csalódtam xD



xD
te tényleg rendkívül hülye vagy

This post was edited by Ghostmasterq on Dec 16 2011 07:13pm
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 07:13pm
Quote (Ghostmasterq @ Dec 17 2011 03:12am)
xD


köszönöm az értelmes hozzászolást xD
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456710Next
Closed New Topic New Poll