Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 03:00)
ja nagyon kurvára de mostmá negyertek mert félek hogy a végén meghalok .... a hülyeségetektől xD
inkább nézek v mit vagy lolozok komolyan mondom olyan nincs hogy magyar ladder pvp... és még kérdezik hogy a magyarok miértnincsenek kint a dreamhacken lolban meg ilyen helyeken ... hát ezért mert a fele brigád fogyatékos.... ezt látod ha bemész a parlamentbe egy ülésre ... ezt jön a tévéből hogy legyél fogyatékos meg mszps meg fideszes gratulálok xD
Igazából a baj nem a pvpvel van, csak a gyerekes 14 éves kis hájas ginger stílusoddal... sokan érzékeltetik, de neked 1 postból se jön le, ami megint csak a egy buta emberre vall.
Visszamehetnél hun-1-re. A többi 14-16 évessel jobban ki fogsz jönni, mint az itt fórumozókkal.
This post was edited by TouchCow on Dec 16 2011 07:05pm