d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Meg Pls.
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 1 2011 01:39pm
Quote (zsansaccount @ Dec 1 2011 08:37pm)
max hallucinálni fogsz és egyéb alvásmegvonásos tüneteket produkálsz, de ha utána kialszod magad, akkor minden megszűnik és az életed sem lesz rövidebb


Viszont ha rádöbben az ember, mennyi időt basz el alvással, eléggé rátud kockulni az ember a bagolykodásra
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 1 2011 01:39pm
Quote (Vismajor @ 1 Dec 2011 20:36)
Nekem 5 és egy kicsi volt a rekord, de én 18 órát aludtam "csak"
bár az már elég hardcore volt


látom megy a Real blogon is a post
ott nincs +1 Vis :D
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 1 2011 01:40pm
Quote (Inakwo @ Dec 1 2011 08:39pm)
látom megy a Real blogon is a  post
ott nincs +1 Vis :D


De van pár értelmes arc, bár az egyik blogger, aki kibannolt, történetesen nem tartozik közéjük
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 1 2011 01:40pm
Quote (Vismajor @ 1 Dec 2011 20:39)
Viszont ha rádöbben az ember, mennyi időt basz el alvással, eléggé rátud kockulni az ember a bagolykodásra


ez
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 1 2011 01:40pm
Quote (Vismajor @ 1 Dec 2011 20:34)
Viszont az energiaitalokat tényleg hanyagold, az csak teljesen fölöslegesen terheli le a szervezeted, én a teát ajánlom, mert viszont a folyadékpótlásról gondoskodni kell.
Ja, és folyamatosan csináld, amit csinálsz, mert ha már iglyen 25-30 órája nyomod, előtte se sokat aludtál, akkor _nagyon durván_ meghalsz, ha egy pillanatra arra eszmélsz, hogy nem csinálsz semmit.
Amikor resetkor toltuk, és 50 óra volt a "lábamba", gondoltam nézek filmet másik monitoron d2 mellett. Nagyon durva volt, 10 percet néztem fél szemmel, és úgy elálmosodtam, hogy az utánalévő 3-4 órám kb pokol volt(ÁGYAAAT)
Később kisérletezgettem is vele, benyomtam egy youtube videót és 10 sec után ragadtak le a szemeim, de ilyen "ellenálhatatlan" módon^^


Amugy negyed orankent megyek szarni-hugyozni, szoval az anyagcserevel nincs gond, imo
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 1 2011 01:42pm
Quote (Moonflow @ 1 Dec 2011 21:40)
Amugy negyed orankent megyek szarni-hugyozni, szoval az anyagcserevel nincs gond, imo


15 percenként? Az durva.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 1 2011 01:42pm
Quote (Moonflow @ Dec 1 2011 08:40pm)
Amugy negyed orankent megyek szarni-hugyozni, szoval az anyagcserevel nincs gond, imo


Hát, ha negyed óránként mész, akkor inkább van vele gond, mint nincs :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 1 2011 01:43pm
Quote (Vismajor @ 1 Dec 2011 20:40)
De van pár értelmes arc, bár az egyik blogger, aki kibannolt, történetesen nem tartozik közéjük


az ilyen blogokban tul soka fogyatékos sajnos mind2 oldalon
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Dec 1 2011 01:44pm
nem fogsz belehalni a nemalvásba, de a sok energiaital nem tesz jót
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 1 2011 01:45pm
Quote (Inakwo @ 1 Dec 2011 21:43)
az ilyen blogokban tul soka fogyatékos sajnos mind2 oldalon


Ez milyen blog?
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll