d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Nincs 1 Jo Topic Se Hunsubon
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Nov 1 2011 06:01am
2 dolgot hallgatok
nightwish-t
itthon ha gépezek meg arra alszok el kb ennyi
amugymeg dnb-t hallgatok mivel dnb partykra járok
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 1 2011 06:03am
Quote (ElCapitano @ Nov 1 2011 01:00pm)
daily ádám az orrunk allá dörgöli hogy 0 iq tinipicsákkal bulizik post


csak irigy vagy, menj szavazz őszintén az imént nyitott remek pollomban
Quote (Nerz8 @ Nov 1 2011 12:59pm)


öö
elvileg jövöhéten csinalok haverommal dnb video-t
azt majd felrakom jutubra
es
belinkelem
;)

de hacsakel nem felejtem xd

meg ugy ti mind szal le is szarlak titeket
tiszelet a kivételnek




amugymeg te is nagyon gyerekes vagy


Orvos 'Nerz8' Tamás a magyar alfórum igazi kirája
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Nov 1 2011 06:03am
BmA_BeMyAngel, Szerintem, xGurke
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 1 2011 06:05am
Quote (xGurke @ 1 Nov 2011 14:01)
fruzsi :)))))))))))))))))


Jó hát failoltam nála, de ha nem kezd el nyomulni rám én sose kavartam volna vele, mert tudom hogy nem illenek hozzám ilyen lányok.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 1 2011 06:09am
Quote (ElCapitano @ Nov 1 2011 12:05pm)
Jó hát failoltam nála, de ha nem kezd el nyomulni rám én sose kavartam volna vele, mert tudom hogy nem illenek hozzám ilyen lányok.


Én még azóta se értem, hogy mi a fasz volt ez az egész, mert először azt kellett hallgatnunk, hogy ÚRISTENEZAZEDEDEARANYOSÉDESSZOPNÁMAFASZÁT, aztán pár nappal rá meg semmi :c .. rákérdeztem már vagy háromszor, de minden alkalommal valami geciobvious dodge választ kaptam. Pedig jó nő ez a Fruzsi :(
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 1 2011 06:10am
Quote (xGurke @ Nov 1 2011 01:09pm)
Én még azóta se értem, hogy mi a fasz volt ez az egész, mert először azt kellett hallgatnunk, hogy ÚRISTENEZAZEDEDEARANYOSÉDESSZOPNÁMAFASZÁT, aztán pár nappal rá meg semmi :c .. rákérdeztem már vagy háromszor, de minden alkalommal valami geciobvious dodge választ kaptam. Pedig jó nő ez a Fruzsi :(


Quote (ElCapitano @ Nov 1 2011 01:05pm)
Jó hát failoltam nála, de ha nem kezd el nyomulni rám én sose kavartam volna vele, mert tudom hogy nem illenek hozzám ilyen lányok.


MOAR
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Nov 1 2011 06:10am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 1 Nov 2011 13:03)
csak irigy vagy, menj szavazz őszintén az imént nyitott remek pollomban

Orvos 'Nerz8' Tamás a magyar alfórum igazi kirája


++
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 1 2011 06:12am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 1 2011 12:10pm)
MOAR


Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 1 2011 06:13am
Quote (xGurke @ Nov 1 2011 01:12pm)
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/284415_1443642109187_1777166684_726229_7517526_n.jpg


darf ich heute nacht bei dir schlafen?

ja, naturlich!
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 1 2011 06:14am
Quote (xGurke @ 1 Nov 2011 14:09)
Én még azóta se értem, hogy mi a fasz volt ez az egész, mert először azt kellett hallgatnunk, hogy ÚRISTENEZAZEDEDEARANYOSÉDESSZOPNÁMAFASZÁT, aztán pár nappal rá meg semmi :c .. rákérdeztem már vagy háromszor, de minden alkalommal valami geciobvious dodge választ kaptam. Pedig jó nő ez a Fruzsi :(


Jahát én se értem de nem is izgat igazán, nem volt sok közös témánk. :DD Csak azt sajnálom nem dugtam meg. :( Most már eleve gyanakszom ha egy nő hív el találkozni és nem fordítva. :D

This post was edited by ElCapitano on Nov 1 2011 06:15am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll