Quote (ElCapitano @ Nov 1 2011 01:00pm)
daily ádám az orrunk allá dörgöli hogy 0 iq tinipicsákkal bulizik post
csak irigy vagy, menj szavazz őszintén az imént nyitott remek pollomban
Quote (Nerz8 @ Nov 1 2011 12:59pm)
öö
elvileg jövöhéten csinalok haverommal dnb video-t
azt majd felrakom jutubra
es
belinkelem

de hacsakel nem felejtem xd
meg ugy ti mind szal le is szarlak titeket
tiszelet a kivételnek
amugymeg te is nagyon gyerekes vagy
Orvos 'Nerz8' Tamás a magyar alfórum igazi kirája