d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev13456714Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 26 2012 03:17pm
Quote (Psyclon @ 26 Mar 2012 23:07)
26 Mar 2012 21:45 Psyclon Earned 1 Guild Point(s) --> fdf
26 Mar 2012 19:30 Psyclon Earned 1 Guild Point(s) --> sdf
26 Mar 2012 17:22 Psyclon Earned 1 Guild Point(s) --> TDF :wallbash:
26 Mar 2012 15:04 Psyclon Earned 1 Guild Point(s) --> fdf
26 Mar 2012 10:58 Psyclon Earned 1 Guild Point(s) --> fdf

/ ninjával :o


gyorsan megy, a végén még te reseteled a laddert :DDD
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Mar 26 2012 03:21pm
Quote (josheide @ 26 Mar 2012 22:17)
gyorsan megy, a végén még te reseteled a laddert :DDD


7 alchi van meg nem is tudom mennyi hh ^^
Remélem hamar lesz reset és akkor idulhatok én is időben :D úgy talán, igy kb esélytelen.

hónap elején jöttem vissza game-be és azóta 47 MQ-t toltam le. Volt pár nap amikor egy MQ-t se csináltam ^^
Szabadnapomat meg kb elbaszom rá :D De amúgy sincs jobb dolgom ^^

Ma azért orditottam egyet mikor fail lett 3ik ajtónál xD
Member
Posts: 19,527
Joined: Jul 15 2007
Gold: 89,602.99
Mar 27 2012 12:59am
Quote (Psyclon @ 26 Mar 2012 22:21)
7 alchi van meg nem is tudom mennyi hh ^^
Remélem hamar lesz reset és akkor idulhatok én is időben :D úgy talán, igy kb esélytelen.

hónap elején jöttem vissza game-be és azóta 47 MQ-t toltam le. Volt pár nap amikor egy MQ-t se csináltam ^^
Szabadnapomat meg kb elbaszom rá :D De amúgy sincs jobb dolgom ^^

Ma azért orditottam egyet mikor fail lett 3ik ajtónál xD


én már jó párszor ordítottam emiatt ... :D
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,940.08
Trader: Trusted
Mar 27 2012 01:31am
Quote (diablowebstar7 @ 27 Mar 2012 08:59)
én már jó párszor ordítottam emiatt ...  :D


Én barinőm TDF-jén (HH-val) néztem egy nagyot... :D

Pedig olyan szép lett volna az az Alchy :cry:
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 27 2012 01:32am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 27 Mar 2012 09:31)
Én barinőm TDF-jén (HH-val) néztem egy nagyot... :D

Pedig olyan szép lett volna az az Alchy :cry:


A barátnőd is tolja ?
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,940.08
Trader: Trusted
Mar 27 2012 02:38am
Quote (josheide @ 27 Mar 2012 09:32)
A barátnőd is tolja ?


Nem... csak az MQ-t csinálta. :)

Egyelőre még nem tudtam rávenni, hogy tolja... xDD
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Mar 27 2012 04:30am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 27 Mar 2012 09:38)
Nem... csak az MQ-t csinálta. :)

Egyelőre még nem tudtam rávenni, hogy tolja... xDD


ugy van vele, hogy eddig is öt tolták, ne hogy már most neki keljen :o

:rofl: iso group :(
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Mar 27 2012 04:34am
:banana:
Member
Posts: 47,672
Joined: Jan 16 2006
Gold: 54,556.21
Mar 27 2012 06:39am
Quote (Psyclon @ Mar 26 2012 04:07pm)
26 Mar 2012 21:45 Psyclon Earned 1 Guild Point(s) --> fdf
26 Mar 2012 19:30 Psyclon Earned 1 Guild Point(s) --> sdf
26 Mar 2012 17:22 Psyclon Earned 1 Guild Point(s) --> TDF :wallbash:
26 Mar 2012 15:04 Psyclon Earned 1 Guild Point(s) --> fdf
26 Mar 2012 10:58 Psyclon Earned 1 Guild Point(s) --> fdf

/ ninjával :o


ne hujuj passol 23145xxxx a pass mint regen gl hoza :P
:wub:
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,940.08
Trader: Trusted
Mar 27 2012 07:01am
Quote (canadaimagyar @ 27 Mar 2012 14:39)
ne hujuj passol 23145xxxx a pass  mint regen gl hoza :P
:wub:


Te meg visszagyere LS-ezni! :love:
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456714Next
Add Reply New Topic New Poll