d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Legalize
Prev13456713Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Sep 30 2011 03:28am
Quote (lakatosmegatron @ 30 Sep 2011 11:25)
hát szerintem ne legalizálják, így is annyi agyhalott futkozik az utcán ,hogy csak na, legalább most ,h illegális a fiatalabb korosztályt valamilyen szinten szabályozza ,hogy szarrádrogozza az agyát.
also: én még nem láttam olyan értelmes embert akit állandóan sziv meg drogozik, hiába mondja mindenki ,hogy nem butítja jobban az agyat mint a pia stb, szerintem ez beszél magáér.

hurcoljatok meg


egyetértek veled teljes mértékben
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 30 2011 03:30am
Én örülnék neki, ha legalizálnák, bevétel lenne az államnak, valószínűleg minőségibb füvet lehetne kb ugyannyi pénzért kapni, turizmusra is serkentőleg hatna.

Az alkohol legalább annyira, ha nem jobban káros. Persze egy ideális világban se alkohol se cigi se fű nem lenne de sajnos nem egy ideális világban élünk.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Sep 30 2011 03:32am
Quote (josheide @ 30 Sep 2011 11:30)
Én örülnék neki, ha legalizálnák, bevétel lenne az államnak, valószínűleg minőségibb füvet lehetne kb ugyannyi pénzért kapni, turizmusra is serkentőleg hatna.

Az alkohol legalább annyira, ha nem jobban káros. Persze egy ideális világban se alkohol se cigi se fű nem lenne de sajnos nem egy ideális világban élünk.


pont azért károsabb most az alkohol, mert legális, és nagyobb mennyiségben veszik, de ha legális lenne a fű, sokkal károsabbá válna
persze társadalmi szinten mondom
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Sep 30 2011 03:32am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 30 Sep 2011 11:28)
100%-ig szerintem kb. semmit nem lehet beitltani, ld: amerikai alkoholtilalom. 12 évig volt, annyit értek el, hogy az illegális piac gecire megnőtt, és az alvilág úgy meggazdagodott, hogy évtizedekig baromi nagy befolyásuk volt mindenre


Nem hát. De 1 próbát megérne. ^^ Vagy akkor legalizáljunk mindent. Mert akkor az államnak több pénze lesz!

Valamelyik környező országban megpróbálkoztak a legalizálásssal (csehek talán?), fail lett.
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 30 2011 03:34am
Ahol legalis, ott sokkal tobb a kemenydrog tuladagolas etc
Van rola egy nagyon jo dokumentumfilm majd postolom
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 30 2011 03:34am
Quote (hedgehogsword @ 30 Sep 2011 11:32)
pont azért károsabb most az alkohol, mert legális, és nagyobb mennyiségben veszik, de ha legális lenne a fű, sokkal károsabbá válna
persze társadalmi szinten mondom


Quote (RiNGiSpiLeR @ 30 Sep 2011 11:32)
Nem hát. De 1 próbát megérne. ^^ Vagy akkor legalizáljunk mindent. Mert akkor az államnak több pénze lesz!

Valamelyik környező országban megpróbálkoztak a legalizálásssal (csehek talán?), fail lett.




azért ne említsük már egy szinten az összes drogot... amúgy sokkal károsabb az alkohol, mind fizikailag, mind társadalmilag, de annyira mélyen gyökeredzik az európai / ny-i kultúrákban, hogy kb. lehetetlen lenne sikeresen betiltani.

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Sep 30 2011 03:36am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 30 2011 03:37am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Sep 30 2011 11:32am)
Nem hát. De 1 próbát megérne. ^^ Vagy akkor legalizáljunk mindent. Mert akkor az államnak több pénze lesz!

Valamelyik környező országban megpróbálkoztak a legalizálásssal (csehek talán?), fail lett.


a cseheknél dekriminalizáció van,és kurvára nem failelt még be senki a legalizálással



Quote (RiNGiSpiLeR @ Sep 30 2011 11:18am)
Ne legalizálják. Minek? Ne drogozon senki. Mi értelme van? Így is van elég dolog, amivel tudják az emberek rombolni magukat, nem kell még ez is.

Legalizálják  50.00%  (14 Votes)

Üzleteljetek vele.


Vagy inkább ne. ^^



ez meg akkora hülye hozzáállás, te meg akkor ne használd a számítógépet szórakozásra,annak mi értelme van?
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Sep 30 2011 03:44am
Quote (Saenchai @ 30 Sep 2011 11:37)
ez meg akkora hülye hozzáállás, te meg akkor ne használd a számítógépet szórakozásra,annak mi értelme van?


Oké, de talán a gép nem üti ki az agyamat. Talán a gép miatt nem ülök besszívva egy kocsiba és nyírok ki véletlen valakit.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 30 2011 03:52am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 30 Sep 2011 11:44)
Oké, de talán a gép nem üti ki az agyamat. Talán a gép miatt nem ülök besszívva egy kocsiba és nyírok ki véletlen valakit.


ó jaj mi lesz itt
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Sep 30 2011 03:58am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 30 Sep 2011 11:52)
ó jaj mi lesz itt


Csak összehasonlításként írtam. Hogy azért játszani a számítógépen és füvet szívni nem ugyanolyan rizikófaktor az utcán (pl.: ami a baleseteket illet vagy ha valaki beleköt és ő be van szívva, akkor hogy védi meg magát?). :) Amúgy nincs bajom a füvesekkel. Csak az én szemszögöm más, amellett érvelek.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456713Next
Closed New Topic New Poll