Quote (hedgehogsword @ 30 Sep 2011 11:32)
pont azért károsabb most az alkohol, mert legális, és nagyobb mennyiségben veszik, de ha legális lenne a fű, sokkal károsabbá válna
persze társadalmi szinten mondom
Quote (RiNGiSpiLeR @ 30 Sep 2011 11:32)
Nem hát. De 1 próbát megérne. ^^ Vagy akkor legalizáljunk mindent. Mert akkor az államnak több pénze lesz!
Valamelyik környező országban megpróbálkoztak a legalizálásssal (csehek talán?), fail lett.

azért ne említsük már egy szinten az összes drogot... amúgy sokkal károsabb az alkohol, mind fizikailag, mind társadalmilag, de annyira mélyen gyökeredzik az európai / ny-i kultúrákban, hogy kb. lehetetlen lenne sikeresen betiltani.
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Sep 30 2011 03:36am