d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sc Ii és Wow Duel "eb" Live Stream
Prev13456780Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2011 06:11am
na, most megvilágítanak valami fószert
kezdődik!
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 06:11am
Quote (tevetava @ 6 Aug 2011 14:11)
na, most megvilágítanak valami fószert
kezdődik!


milyen jól nyomja a zenét a fószer :o
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2011 06:12am
Quote (tevetava @ Aug 6 2011 02:11pm)
na, most megvilágítanak valami fószert
kezdődik!


de a zene ofc szól nehogy halljuk mire csápolnak a népek -.-
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 06:12am
Quote (RussianCrockodile @ 6 Aug 2011 14:12)
de a zene ofc szól nehogy halljuk mire csápolnak a népek -.-


sztem csak bejelentette hogy még 1 órával tolják a programot :D
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2011 06:14am
ittvan már a terran hadvezér látom
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2011 06:16am
itt lesznek magyarok amúgy?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2011 06:16am
kicsit inception amúgy a stream
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2011 06:16am
jujjujujujJUJUJUJUJJ U J JU J J J
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2011 06:17am
ezt a nyelvet nem értem
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 06:17am
Quote (RussianCrockodile @ 6 Aug 2011 14:16)
jujjujujujJUJUJUJUJJ U J JU J J J


húhúhúhúúú

ajánlom a netemnek h ne mondja be az unalmast -.-
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456780Next
Add Reply New Topic New Poll