d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Retro Topic
Prev13456717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 30 2011 12:27pm
Quote (ace07 @ 30 Jul 2011 20:23)
Szüleitek lehet még erre tomboltak:
http://www.youtube.com/watch?v=QeCjLl7jtfY


amikor rátaláltam erre a számra nem olyan rég, egy hétig csak ez ment nálam
szét is esett a ház!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 30 2011 12:38pm
Quote (daneeka10 @ Jul 30 2011 03:23pm)
http://www.youtube.com/watch?v=SjJwqDa1QVI

ezt majdnem megkönnyeztem


most hallgatom meg vagy ötödszörre xd
nem bírom amba hagyni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 30 2011 12:41pm
Quote (ace07 @ Jul 30 2011 06:23pm)
Szüleitek lehet még erre tomboltak:
http://www.youtube.com/watch?v=QeCjLl7jtfY

nekem bátyám volt nagy bonanzás

nekem is tetszik
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Jul 31 2011 02:26am
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Jul 31 2011 02:45am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2011 03:32am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 31 2011 07:35am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 31 2011 07:45am
Quote (H4xooR @ 31 Jul 2011 14:35)
http://www.youtube.com/watch?v=zJv5qLsLYoo


na kinek jut eszébe erről a számról (refrénről) valami?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2011 07:47am
Quote (Nerz8 @ Jul 31 2011 01:45pm)
na kinek jut eszébe erről a számról (refrénről) valami?

faszpörgettyűs seggbaszás

pedig régen szerettem a merilin menzonos verziót de amióta azt a képet láttam valamiért ha meghallom mindig az jut eszembe róla :dd
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456717Next
Add Reply New Topic New Poll