Quote (CyberPunk666 @ 13 Jul 2011 17:41)
+1.
szép is lenne, ha ennyi lenne kiiktatni egy védelmet. Kb nem is lenne értelme. A jó vírusirtót nem is lehet futásidőben kikapcsolni (mert önmagát ekkor is védenie kell, hogy a visszakapcsolás után is működni tudjon és ne nyúljon bele semmi az irtóba), legfeljebb van benne ignore opció...
De azért még 23 IT master beírja, hogy ctrl+alt+del.. Isten barmai..