d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Srácok Avg-t Hol Lehet Leállítani ??
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 13 2011 09:35am
Sondort miért nem tudják innen eltakarítani?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 13 2011 09:38am
Quote (Coolface @ 13 Jul 2011 04:23)
amugy meg:
ctrl + alt + del -> folyamatok -> avg.exe -> leallitas




fail'd
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 13 2011 09:41am
Quote (ecneB @ 13 Jul 2011 17:38)
http://img03.imgland.net/K8K1mA8EgJ.png

fail'd


+1.

szép is lenne, ha ennyi lenne kiiktatni egy védelmet. Kb nem is lenne értelme. A jó vírusirtót nem is lehet futásidőben kikapcsolni (mert önmagát ekkor is védenie kell, hogy a visszakapcsolás után is működni tudjon és ne nyúljon bele semmi az irtóba), legfeljebb van benne ignore opció...
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 13 2011 09:46am
Quote (CyberPunk666 @ 13 Jul 2011 17:41)
+1.

szép is lenne, ha ennyi lenne kiiktatni egy védelmet. Kb nem is lenne értelme. A jó vírusirtót nem is lehet futásidőben kikapcsolni (mert önmagát ekkor is védenie kell, hogy a visszakapcsolás után is működni tudjon és ne nyúljon bele semmi az irtóba), legfeljebb van benne ignore opció...


De azért még 23 IT master beírja, hogy ctrl+alt+del.. Isten barmai..
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 13 2011 10:49am
Kuld ki a kutyat es nyalogasd a klaviaturat.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 13 2011 10:50am
Quote (Smat @ Jul 13 2011 04:49pm)
Kuld ki a kutyat es nyalogasd a klaviaturat.


ezt még meddig akarod eröltetni?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 13 2011 10:53am
Quote (sylke @ 13 Jul 2011 16:50)
ezt még meddig akarod eröltetni?


Te meddig akarod meg eroltetni hogy baszogatsz?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 13 2011 10:55am
Quote (Smat @ Jul 13 2011 04:53pm)
Te meddig akarod meg eroltetni hogy baszogatsz?


amig fel nem kötöd magad
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 13 2011 10:55am
Quote (sylke @ 13 Jul 2011 16:55)
amig fel nem kötöd magad


Okj. Akkor én is addig fogom ezt a szart tolni ameddig fel nem kötöm magam.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Jul 13 2011 12:31pm
gondolom automatice indul, ha msconfigban kiszeded es ujrainditod a gepet?
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll