Quote (ODDSAC @ 5 Jul 2011 16:48)
nemtom, de ne luiz di fineszt mert az egy szarfos
francia hater spotted, figures
amúgy rocky 5
Quote (Booty_Sweet @ 5 Jul 2011 16:06)
Nemmondod ! tudom jól
és nem para számodra, hogy emiatt (is) rögrön levágják az emberek, hogy mekkora nyomorák vagy?
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jul 5 2011 08:28pm