d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánlo > Pls Irjatok Filmeket :d
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 5 2011 08:33am
Quote (Inakwo @ 5 Jul 2011 15:24)
ma a Film+-on 19:20-tol


megnézem ofc.
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jul 5 2011 08:33am
rocky 4
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 5 2011 08:48am
nemtom, de ne luiz di fineszt mert az egy szarfos
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 5 2011 10:05am
Quote (Booty_Sweet @ Jul 5 2011 02:22pm)
valami más ami esetleg vígjáték? És ujjab?


harry potter 3
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 5 2011 08:27pm
Quote (ODDSAC @ 5 Jul 2011 16:48)
nemtom, de ne luiz di fineszt mert az egy szarfos


francia hater spotted, figures

amúgy rocky 5

Quote (Booty_Sweet @ 5 Jul 2011 16:06)
Nemmondod ! tudom jól


és nem para számodra, hogy emiatt (is) rögrön levágják az emberek, hogy mekkora nyomorák vagy?

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jul 5 2011 08:28pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 6 2011 03:29am
top friend: salvador, epiphone

egyébként meg warnos tartalommal megtöltött post kívánkozik ki belőlem
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jul 6 2011 05:12am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 5 Jul 2011 15:57)
rocky I


ujjabb!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll