Quote (ElCapitano @ 29 May 2011 18:17)
Nembaj én , anydlevente meg josheidetamás már felérünk 6 nolifer jspsel.

nincs is jobb annál, amikor az ember elkezdi szervezni az egészet, nagy az érdeklődés, beleéli magát és akkor szépen mondják le az emberek és a végén kb 4en maradtok

// legalábbis velem már sokszor fordult elő ilyen.
This post was edited by Nerz8 on May 29 2011 11:20am