d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Balaton > Subkirándulás
Prev13456745Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 29 2011 11:13am
Quote (ElCapitano @ May 29 2011 06:12pm)
Ja csak hallottam h mostani talin kicsit sok volt belőlem pár embernek. :D


micsoda? dehogyis :D csak meglepted őket szerintem 8D
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 29 2011 11:13am
nem akarok ünneprontó lenni, de ebből kb 2 ember fog összejönni jobb esetben imo.
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
May 29 2011 11:14am
Quote (Nerz8 @ May 29 2011 05:13pm)
nem akarok ünneprontó lenni, de ebből kb 2 ember fog összejönni jobb esetben imo.


pedig sikerült annak lenni :angry:
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 29 2011 11:14am
Quote (Xrd @ 29 May 2011 18:14)
pedig sikerült annak lenni  :angry:


hát ne legyen igazam.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 29 2011 11:17am
Quote (Nerz8 @ 29 May 2011 18:13)
nem akarok ünneprontó lenni, de ebből kb 2 ember fog összejönni jobb esetben imo.


Nembaj én , anydlevente meg josheidetamás már felérünk 6 nolifer jspsel. :D
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 29 2011 11:19am
Quote (ElCapitano @ 29 May 2011 18:17)
Nembaj én , anydlevente meg josheidetamás már felérünk 6 nolifer jspsel. :D


nincs is jobb annál, amikor az ember elkezdi szervezni az egészet, nagy az érdeklődés, beleéli magát és akkor szépen mondják le az emberek és a végén kb 4en maradtok :D

// legalábbis velem már sokszor fordult elő ilyen.

This post was edited by Nerz8 on May 29 2011 11:20am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 29 2011 11:19am
Quote (ElCapitano @ May 29 2011 06:17pm)
Nembaj én , anydlevente meg josheidetamás már felérünk 6 nolifer jspsel. :D


szerintem 4-5 ember fixen eljön a többi a kérdés
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 29 2011 11:22am
ott leszek
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 29 2011 11:36am
úúú én is akarok menni, ha szabad :blush:
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 29 2011 11:47am
Quote (zsansaccount @ 29 May 2011 19:36)
úúú én is akarok menni, ha szabad  :blush:


veled is szívesen találkoznék egyszer
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456745Next
Add Reply New Topic New Poll