Én zpbe szoktam járni, de általában már részeg vagyok, amikor beérek, és akkor is csak a koncert után..
Voltam párszor dürerben, annyira nem tetszett.
A gödör se szívem csücske, de legalább ott lehet üldögélni deákon a fűben.
Voltam egyszer buzibárban még anno gurkével, az se tetszett, mert csak egy wc volt

Igazán jó helyek a fesztiválok, ott jó a hangulat, és szoktak lenni színvonalas koncertek is.
Dieselben én is voltam egyszer, jó kis hely.
Almássy klubban egyszer fordultam meg, szerintem soha többet..
ennyi jut eszembe