d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Party Topic
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 2 2011 06:07am
Quote (AngryBug @ May 2 2011 02:13am)
írjátok le hogy hol szerettek bulizni, hol olcsó a pia, koktél, vagy sok jó nő :)

például: hajógyári szigetről mi a véleményetek? :D

Meg a három morrisson's helyről
morrissons 2 ócska szar hely sztem, rosszindulatú mindenki, szar helyen van, de olcsó a koktél
morrissons 1 már 1 fokkal jobb talán, mert van karaoke, ott lehet jót bulizni
morrissons 3 win, eddig ott buliztam a legjobbat

Én most nagyon boldog vagyok, mert Érden spatenbe egész májusban ingyenes a belépő :D

http://image.spreadshirt.com/image-server/image/composition/16678280/view/1/producttypecolor/1/type/png/width/378/height/378/fuck-yea-man_design.png


burzsoá spotted
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
May 2 2011 06:27am
Nem gondoltam h eljön ez a nap de már nem járok diszkóba :(
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 2 2011 06:33am
Quote (iFeelAlone @ May 2 2011 12:27pm)
Nem gondoltam h eljön ez a nap de már nem járok diszkóba :(

wow>
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 2 2011 06:35am
Quote (iFeelAlone @ 2 May 2011 14:27)
Nem gondoltam h eljön ez a nap de már nem járok diszkóba :(


hát diszkóba én se járok :D

max partykra

de ha arra sem, ki vagy tagadva és nem ismerlek többé :o :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 2 2011 06:36am
Hát ez nem lesz az én topicom.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
May 2 2011 07:46am
Quote (josheide @ May 2 2011 12:36pm)
Hát ez nem lesz az én topicom.


van kedvenc kocsmai helyed, karaoke bulis helyed gondolom :D
pl: zp, operába simán látok metálosokat, rockereket

This post was edited by AngryBug on May 2 2011 07:46am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 2 2011 07:52am
Quote (ReDEyeS @ 2 May 2011 13:35)
hát diszkóba én se járok :D

max partykra

de ha arra sem, ki vagy tagadva és nem ismerlek többé :o :D


naja, van különbség.
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
May 2 2011 07:58am
mikibüfé, RESTInpeace
i won
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 2 2011 07:59am
Én zpbe szoktam járni, de általában már részeg vagyok, amikor beérek, és akkor is csak a koncert után..
Voltam párszor dürerben, annyira nem tetszett.
A gödör se szívem csücske, de legalább ott lehet üldögélni deákon a fűben.
Voltam egyszer buzibárban még anno gurkével, az se tetszett, mert csak egy wc volt :D
Igazán jó helyek a fesztiválok, ott jó a hangulat, és szoktak lenni színvonalas koncertek is.
Dieselben én is voltam egyszer, jó kis hely.
Almássy klubban egyszer fordultam meg, szerintem soha többet..

ennyi jut eszembe
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 2 2011 08:27am
Quote (AngryBug @ 2 May 2011 14:46)
van kedvenc kocsmai helyed, karaoke bulis helyed gondolom :D
pl: zp, operába simán látok metálosokat, rockereket


Szerintem nem ez a gond. :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll