Quote (josheide @ 4 Apr 2011 19:14)
Igazából ez egy nagyon jó karrierépítési lehetőség: gondolj bele ha csak van egy tt-d de lófaszt nem csinálsz sose fognak előléptetni.
de érted, én felvetettem és kurvára feleslegesnek tartotta mindenki, mivel akkor akiket nem érdekel, azok nem nézik és nem fognak segíteni, mert nem lesz szem előtt, meg ilyen kifogások voltak.
Most egy TT bedobja ugyanazt a dolgot, erre pedig pont a fordítottja lesz az arány... akkor alig volt pár igen és tele volt nem szavazattal. Aki akkor a nemre nyomott és most igent, az segget csinál a szájából.