d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Diablo Subforum > Poll
Prev13456710Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 4 2011 10:13am
Quote (Liliomtipro @ Apr 4 2011 03:57pm)
hát akkor mi a faszomhegye.


Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 4 2011 10:19am
Quote (beni @ Apr 4 2011 05:03pm)
én azután legalább 5 doboz Axe sprét kifújtam a levegőbe, hogy lepusztítsam a védelmező ózon-réteget

az idő nekünk dolgozik!


kitartás,csak fújd tovább
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Apr 4 2011 10:37am
legyen
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 4 2011 10:41am
az a vicces, hogy pont emiatt akartunk kikerülni az other languagesből (ez feltétele volt annak, hogy subforumunk lehessen), de amikor kijutottunk, akkor mindenki azt mondta, hogy felesleges.... De mivel neked tagod van, így most igent kell nyomni..

Amúgy ofc támogatom, mivel akkor is én vetettem fel... csak nekem nem kellett nyalni, mert nem volt tagom..
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 4 2011 11:14am
Quote (CyberPunk666 @ 4 Apr 2011 21:41)
az a vicces, hogy pont emiatt akartunk kikerülni az other languagesből (ez feltétele volt annak, hogy subforumunk lehessen), de amikor kijutottunk, akkor mindenki azt mondta, hogy felesleges.... De mivel neked tagod van, így most igent kell nyomni..

Amúgy ofc támogatom, mivel akkor is én vetettem fel... csak nekem nem kellett nyalni, mert nem volt tagom..


Igazából ez egy nagyon jó karrierépítési lehetőség: gondolj bele ha csak van egy tt-d de lófaszt nem csinálsz sose fognak előléptetni.
Member
Posts: 554
Joined: Mar 20 2008
Gold: 202.35
Apr 4 2011 11:16am
[x] igen

bár így syl és lac2 nem tudnának anyázni ha valaki új topicot nyit
illetve akkor sem tudnának beszólni ha a megfelelő topicba írnak az emberek
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Apr 4 2011 11:20am
jó ötlet
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 4 2011 11:20am
LS forumot kurvára leugatták mikor még rengetegen ls-eztünk... D2 mi a fasznak? Alig játszanak már itt az emberek.
De azért [X] legyen.
Legalább ha valaki d2 ről akar beszélgetni, nem kell végig böngészni subot a sok szar topic miatt...
Member
Posts: 2,583
Joined: Dec 27 2009
Gold: 37.71
Warn: 10%
Apr 4 2011 11:25am
Quote (Oberon_os @ 4 Apr 2011 16:27)
sokan látták már a felét... Egyik assa hybsin, de sztem kibővítem majd trapsinra is. Oszt lehetne mld-ket is írni, vagy javamát, vagy bowerhez 1-2 kiigazítást.


en mar irok egyet egy eve (kb folyamatosan neha-neha beleirok), jovore kb keszen is lesz ^_^
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 4 2011 11:30am
Quote (josheide @ 4 Apr 2011 19:14)
Igazából ez egy nagyon jó karrierépítési lehetőség: gondolj bele ha csak van egy tt-d de lófaszt nem csinálsz sose fognak előléptetni.


de érted, én felvetettem és kurvára feleslegesnek tartotta mindenki, mivel akkor akiket nem érdekel, azok nem nézik és nem fognak segíteni, mert nem lesz szem előtt, meg ilyen kifogások voltak.
Most egy TT bedobja ugyanazt a dolgot, erre pedig pont a fordítottja lesz az arány... akkor alig volt pár igen és tele volt nem szavazattal. Aki akkor a nemre nyomott és most igent, az segget csinál a szájából.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456710Next
Closed New Topic New Poll