Quote (A122 @ Mar 9 2011 02:18am)
sztem te ott rontottad el, hogy elkezdtél kötekedni minden szaron
bár nem igazán tudom, hogy te vagy a csajod használják-e az accountot, nem tudom melyikőtök csinálta
mindenesetre ha egyszer kialakul rólad valami, abból nehéz kilépni
Ezek majd' minden esetben politikai témák voltak^
..Amúgy igazad van, de nálam vannak témák, amiken valahogy nem bírok nevetni, mert ha érdekel-ha nem, igenerősen befolyással vannak az életemre.
És én meg sajnos nem olyan vagyok mint 'az élet szép' című film főhőse, hogy tudok nevetni azon ha valami fáj. Ezt mondjuk valóban nagy hibámnak tartom.