d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
Prev13456735Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 8 2011 08:19pm
Quote (LindaPpP @ Mar 9 2011 02:18am)
Akkor talán nem kéne internetes kurvának titulálnod, seggfej.


:DDDDDDDD
ne bánts
Member
Posts: 2,583
Joined: Dec 27 2009
Gold: 37.71
Warn: 10%
Mar 8 2011 08:23pm
Quote (LindaPpP @ 9 Mar 2011 03:18)
Akkor talán nem kéne internetes kurvának titulálnod, seggfej.


facepalm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 8 2011 08:49pm
Quote (A122 @ Mar 9 2011 02:18am)
sztem te ott rontottad el, hogy elkezdtél kötekedni minden szaron
bár nem igazán tudom, hogy te vagy a csajod használják-e az accountot, nem tudom melyikőtök csinálta
mindenesetre ha egyszer kialakul rólad valami, abból nehéz kilépni

Ezek majd' minden esetben politikai témák voltak^

..Amúgy igazad van, de nálam vannak témák, amiken valahogy nem bírok nevetni, mert ha érdekel-ha nem, igenerősen befolyással vannak az életemre.
És én meg sajnos nem olyan vagyok mint 'az élet szép' című film főhőse, hogy tudok nevetni azon ha valami fáj. Ezt mondjuk valóban nagy hibámnak tartom.
Member
Posts: 2,781
Joined: Nov 17 2007
Gold: 3.00
Mar 8 2011 08:55pm
hiho all, lusta vok vegigolvasni a topicot igy hajnal 4kor, de az alapkoncepciot osztanam, en is ma dontottem eloszor ugy, h "rapillantok" a magyar topicocra... ez volt kb ejfelkor :S

ezt az oldalt is hozzairhatom a mit kezdjek magammal majd ha lvl70+ leszek listahoz! felteve ha megerem ^^

This post was edited by Shafee on Mar 8 2011 08:58pm
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Mar 8 2011 09:58pm
Quote (Janou @ 9 Mar 2011 03:44)
jaj rád emlékszem, te játszottad az agyad, hogy milyen érett felnőtt ember vagy, patriarch palaszar :D


nevettem :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 8 2011 11:47pm
jó a topic
Member
Posts: 37,178
Joined: Jul 18 2010
Gold: 10.00
Mar 8 2011 11:53pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 9 2011 06:47am)
jó a topic


az
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Mar 8 2011 11:59pm
Quote (Janou @ Mar 9 2011 03:44am)
jaj rád emlékszem, te játszottad az agyad, hogy milyen érett felnőtt ember vagy, patriarch palaszar :D


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 9 2011 12:01am
Hogy rakhat valaki lvl 99 palára zakát?
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 9 2011 12:04am
hazai topic
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456735Next
Add Reply New Topic New Poll