Quote (lacoking @ Mar 4 2011 05:43pm)
erre azért tényleg meghallgatnék egy bölcsész választ
Nem tudom mi a folyamat neve, amitől lesz a sztalagtit és sztalagmit. összegyűlik, csöpp, halmozódik. ez nálam esemény.
Btw én a napfelkeltére gondoltam, hihetetlenül szép tud lenni, csak számunkra abszolút mindennapos.
Kicsit kevesebb normális hsz jött a vártnál, de nyílván a topikkal (és a nyitójával)van a baj. Az meg magáért beszél, h petike kitudott magából préselni vmi válasz félét, mig a nagy okos oldfagek csak széthányták az egészet.