d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Gondolkodós
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Mar 4 2011 10:43am
Quote (lacoking @ 4 Mar 2011 14:46)
a cseppkő az milyen esemény? :DDDD


erre azért tényleg meghallgatnék egy bölcsész választ
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 4 2011 11:27am
Quote (Vismajor @ Mar 4 2011 08:48am)
Hogyha elmenne hozzád vmi UFO, aki tud teleportálni, és megkérne téged arra, hogy mutasd meg mi a legszebb a világon, hova vinnéd el? Hegyek, tavak, vagy nem is tájra gondolsz, hanem eseményre, napkelte, cseppkő?
Kíváncsi vagyok az ötleteitekre
most afk vasárnap re


sehova. ufoknak kocc.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 4 2011 11:31am
honnan a picsából tudjam? még nem jártam, és valószínű soha nem is fogok annyit utazni, hogy megtudjam mondani, mi a legszebb hely a világon :wacko:
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 4 2011 11:40am
Quote (lacoking @ Mar 4 2011 01:46pm)
a cseppkő az milyen esemény? :DDDD


lassu?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 4 2011 11:43am
Quote (Namechange @ 4 Mar 2011 14:55)
A macchu picchu egyszerűen gyönyörű, ez is egy érzés, az ember civilizációjának egy szakasza.


ne erőlködj, úgysem fogja felfogni. Btw gz a monkhoz, gyorsan ment :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 4 2011 03:56pm
Quote (lacoking @ Mar 4 2011 05:43pm)
erre azért tényleg meghallgatnék egy bölcsész választ


Nem tudom mi a folyamat neve, amitől lesz a sztalagtit és sztalagmit. összegyűlik, csöpp, halmozódik. ez nálam esemény.

Btw én a napfelkeltére gondoltam, hihetetlenül szép tud lenni, csak számunkra abszolút mindennapos.
Kicsit kevesebb normális hsz jött a vártnál, de nyílván a topikkal (és a nyitójával)van a baj. Az meg magáért beszél, h petike kitudott magából préselni vmi válasz félét, mig a nagy okos oldfagek csak széthányták az egészet.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 4 2011 04:29pm
Quote (Vismajor @ Mar 4 2011 10:56pm)
Nem tudom mi a folyamat neve, amitől lesz a sztalagtit és sztalagmit. összegyűlik, csöpp, halmozódik. ez nálam esemény.

Btw én a napfelkeltére gondoltam, hihetetlenül szép tud lenni, csak számunkra abszolút mindennapos.
Kicsit kevesebb normális hsz jött a vártnál, de nyílván a topikkal (és a nyitójával)van a baj. Az meg magáért beszél, h petike kitudott magából préselni vmi válasz félét, mig a nagy okos oldfagek csak széthányták az egészet.


jolvan bazdmeg.

elvinnem tapioszecsore a godor kocsmaba mert azt latnia kell.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 4 2011 04:50pm
A cseppkőképződés az esemény, de abban nem fog gyönyörködni. Hacsak nem székely. De ha meg az, akkor Erdélyben gondolom nem sok újat tudnék mutatni neki.:d
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Mar 4 2011 04:55pm
elvinném egy rók koncertre
aztán rezsel elvitetném valami diszkóba
meg kipróbáltatnám vele a heroint(már ha egyáltalán működik rajta)
meg ha müxik akkor az lsd-t is!
ja meg pl. oda adnám neki a "6 földrész 100 csodája" könyvet oszt' nézze meg mindet
ha az lófasz neki, akkor jöhet ózd, nyócker, meg párizs csatornái.

kinek mi alapon
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Mar 4 2011 08:18pm
Elvinném lengyelországba '39 szeptemberében aztán 1 hónap múlva '40 augusztusában a La Manche csatornához kb '41 májusáig.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll