Quote (beni @ Jan 8 2011 12:16am)
De miért lenne nevetséges?
Később sokkal nehezebben talál szerelemre az ember, mint ezekben a naív időkben. Ráadásul te egy éve (?) még gimis voltál, nemde?
én már gimibe is hányingerrel néztem a cukimuki kétnaponta mégismással összejövős nagyszerelmesaztán kéthónapután mégisvége kapcsolatokat
rosszabb mintegy kampiló
Quote (Epiphone @ Jan 8 2011 12:18am)
aha most vagyunk fiatalok komolyan, annyira jól érzem magam, az élet örömei...

meg utóbbi időben, ahogy szakítotam diával, annyi felől hallom, hogy mondták, milyn jó pasinak tart ez meg az... eddig tisztára bevoltam zárkózva, csak diadiadia, mostmeg, mint a hal a vízben. tényleg kicsattanok
én meg mindig így érzem magam
This post was edited by jarabekg on Jan 7 2011 05:19pm