Quote (bavar01 @ 2 Jan 2011 17:24)
És faszért nem aző lockolt 21k fgjét kurtitják meg?
Ez mondjuk egy jó kérdés.
( Nem kötekedésképpen, csak pusztán hogy értsem. )
Tehát egy másik gyanútlan trader, ha vele ( a scammerrel ) üzletel, és ugye mit sem tudva arról, hogy a scammer miket csinál, akkor miért tőle veszik vissza az fg-t?
Mert így mondhatni ő is meg van lopva. Hisz ő odaadta gyanútlanul egy scammernek a cuccot, ő ugye elküldte az fgt, és most elveszik tőle az fgt, lehet illegális, lopott "pénz", nade erről nem ő tehet. Pláne, ha a bűnösnél lenne annyi, hogy ő fizese vissza amit kell.
Bár lehet, hogy én nem látom át teljesen.
