d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tolvaj Spotted > Wtf?
Prev13456710Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 2 2011 10:36am
én sem értem mi abban a logika hogy 1 scammed ből 2 scammedet csinálunk és lokkolunk egy hatalmas adag goldot


bár arra gondolva hogy mennyi multi meg maffiozo van, simán lehetsz kingslayer multija, akinél tárolj a goldot. (de mivel mi tudjuk hogy ez nem igaz, ezért ofc jogos a reklamáció)

klontar csak tud segíteni nem?
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Jan 2 2011 10:36am
Quote (anyd @ 2 Jan 2011 18:34)
ez amugy kb olyan mintha valaki elmenne boltba, venne valamit, és a zsaruk elvennék a kasszából mert lopott pénzel fizetett


találó hasonlat, de ez nem változtat a fél tucat ember helyzetén.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 2 2011 10:37am
rate my sig
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Jan 2 2011 10:37am
Quote (jarabekg @ 2 Jan 2011 18:36)
én sem értem mi abban a logika hogy 1 scammed ből 2 scammedet csinálunk és lokkolunk egy hatalmas adag goldot


bár arra gondolva hogy mennyi multi meg maffiozo van, simán lehetsz kingslayer multija, akinél tárolj a goldot. (de mivel mi tudjuk hogy ez nem igaz, ezért ofc jogos a reklamáció)

klontar csak tud segíteni nem?


kétlem

Quote (Klontar @ 2 Jan 2011 18:19)

Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 2 2011 10:39am
Quote (Vismajor @ Jan 2 2011 05:35pm)
hátő, a hamis bankjegyeket lefoglalják, mert elvileg a pénztárosnak lekellene ellenőriznie a bankjegy érvényességét
de ez itt nem él ugye, úgyhogy njaog bizony a...


mondom LOPOTT nem HAMIS :D
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Jan 2 2011 10:39am
heh régebben sok ilyennel találkoztam
nagyrészük nem kapta vissza az fg-ét

sry, hogy csak rossz hírt tudok mondani
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 2 2011 10:40am
Quote (Sup3RN0Va @ Jan 2 2011 04:39pm)
heh régebben sok ilyennel találkoztam
nagyrészük nem kapta vissza az fg-ét

sry, hogy csak rossz hírt tudok mondani


fasza a siged!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 2 2011 10:43am
nyomorék a rencer
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Jan 2 2011 10:44am
Quote (xGurke @ 2 Jan 2011 18:40)
fasza a siged!

ty, Fezmin csinálta
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Jan 2 2011 10:44am
Quote (bavar01 @ 2 Jan 2011 17:24)
És faszért nem aző lockolt 21k fgjét kurtitják meg?


Ez mondjuk egy jó kérdés.
( Nem kötekedésképpen, csak pusztán hogy értsem. )

Tehát egy másik gyanútlan trader, ha vele ( a scammerrel ) üzletel, és ugye mit sem tudva arról, hogy a scammer miket csinál, akkor miért tőle veszik vissza az fg-t?
Mert így mondhatni ő is meg van lopva. Hisz ő odaadta gyanútlanul egy scammernek a cuccot, ő ugye elküldte az fgt, és most elveszik tőle az fgt, lehet illegális, lopott "pénz", nade erről nem ő tehet. Pláne, ha a bűnösnél lenne annyi, hogy ő fizese vissza amit kell.

Bár lehet, hogy én nem látom át teljesen. :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456710Next
Closed New Topic New Poll