☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official önvédelem/ Harcművészetek Topic > Hunsub Módra
Prev
1
3
4
5
6
7
20
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 6079
Replies: 196
Track Topic
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#41
Dec 23 2010 09:34am
Quote (Epiphone @ 23 Dec 2010 16:16)
ez volt az utolsó postom itt a subon
Fék.
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#42
Dec 23 2010 09:39am
Quote (TresholdOfUniverse @ 23 Dec 2010 16:27)
el se hinned milyen fain kis mecsestartot lehetne kesziteni az also alkapcsodbol.
This. :DDDDD
H4xooR
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
0.71
#43
Dec 23 2010 09:43am
Quote (Epiphone @ 23 Dec 2010 16:16)
ez volt az utolsó postom itt a subon
inb4 sziasztok új vagyok itt topik.
DontCryPlz
Member
Posts: 22,623
Joined: Feb 9 2008
Gold
:
207.00
#44
Dec 23 2010 09:56am
Thaiboxoltam egy ideig nekem nagyon bejött lehet visszamegyek jövőre megint
Quote (Epiphone @ 23 Dec 2010 16:16)
ez volt az utolsó postom itt a subon
viszlát holnap
This post was edited by DontCryPlz on Dec 23 2010 09:56am
xriox
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold
:
1.00
#45
Dec 24 2010 07:59am
8 évig taekwondoztam, de jelenleg semmi
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#46
Dec 24 2010 08:04am
Quote (Epiphone @ 23 Dec 2010 17:16)
ez volt az utolsó postom itt a subon
Sing Hallelujah!
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#47
Dec 24 2010 08:07am
Quote (xriox @ Dec 24 2010 02:59pm)
8 évig taekwondoztam, de jelenleg semmi
azt a stílust nem szeretem
egyébként njaguar szerzett belőle fekete övet (gondolom egy mcdojoban)
xriox
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold
:
1.00
#48
Dec 24 2010 08:08am
Quote (beni @ Dec 24 2010 04:07pm)
azt a stílust nem szeretem
egyébként njaguar szerzett belőle fekete övet (gondolom egy mcdojoban)
nekem csak piros övem volt
icipicicici
Member
Posts: 1,221
Joined: Sep 4 2008
Gold
:
25.47
#49
Dec 24 2010 08:09am
Quote (xriox @ Dec 24 2010 02:08pm)
nekem csak piros övem volt
azt hittem inkább bb volt rajtad
xriox
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold
:
1.00
#50
Dec 24 2010 08:11am
Quote (icipicicici @ Dec 24 2010 04:09pm)
azt hittem inkább bb volt rajtad
azért hagytam abba mert nem volt bb
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
3
4
5
6
7
20
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact