d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Bulvár Topic
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 30 2011 05:33am
WHOAAAAAAAA!!!!!!!!4444444 ERDÉLYI MAUNIKA VISSZATÉR!!!!!!!!!!4444444

http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2011/01/30/erdelyi_monika_visszater/
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 30 2011 05:39am
Quote (DontCryPlz @ 21 Dec 2010 19:12)
a piros kiemelt címen jót kacagtam :D

ez nem is olyan rég volt, és ottvoltunk pár ismerőssel

A rendőrség vasárnap este elfogta a kispesti bankrablás harmadik gyanúsítottját. Az ügy részleteiről további infromációkat későbbre ígértek. Pénteken ellentmondó hírek jelentek meg arról, hogy hányan voltak azok az elkövetők, akik kiraboltak egy kispesti bankot. Az ellentmondó tanúvallomások miatt azonban a Terrorelhárítási Központ kommandósai péntek este átvizsgálták azt a Szigligeti utcai panelházat, ahol a rendőrök az egyik menekülő elkövetőt lelőtték, a másikat pedig elfogták.

A lezárt épületbe éjjel fél kettőkor engedték vissza az embereket. Miután kiderült, hogy a harmadik elkövető nem a házba menekült be, a rendőrség kiterjedt hajtóvadászatot indított kézre kerítésére - mondta Tóth Tamás budapesti rendőrfőkapitány. A főkapitány szerint a tettesek összesen 2,8 millió forintot zsákmányoltak a bankból, amelyet egyébként egy évvel ezelőtt feltehetően ugyanez az elkövetői kör fosztott ki, akkor 9 millió forinttal távoztak a pénzintézetből. Fülöp Valter, a főkapitány bűnügyi helyettese közölte: a rendőrök jogosan használták a fegyverüket, ez már a vizsgálat első szakaszában biztosan állítható, hiszen a rabló rájuk lőtt.

lezártak a barmok egy egész panelsort mert azthidték, hogy ott van bent kijött a terrorelhárító csoport is meg minden de sehol semmit nem találtak


és akkor miért barmok?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Feb 3 2011 03:40pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 3 Feb 2011 23:25)


lol , ez egy hülye állat :DD
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 3 2011 03:44pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Feb 3 2011 10:25pm)


lol pro stuff


This post was edited by szabika on Feb 3 2011 03:44pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 4 2011 03:38am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 3 Feb 2011 23:25)


Ez egy hatalmas troll! :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Feb 27 2011 03:41pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Feb 27 2011 09:38pm)


ÖSSZESPERMÁZTA

"Így arra jutott, hogy ha péniszét belehelyezi az üvegbe, amelyet a nő ajkai érintettek, az már majdnem olyan, mintha szexelne vele"

mégis milyen üveg volt az hogy belefért a pénisze

This post was edited by Rezs on Feb 27 2011 03:43pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll