d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Küzdősportok / Harcművészetek
Prev13456721Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 15 2010 02:04pm
Quote (pohuan5 @ 15 Dec 2010 18:59)
szóval még életemben nem verekedtem komolyabban de jövőtől szeretnék elkezdeni járni ilyenre, viszont nemtudom, hogy mire kéne mert ugye ebből is van 60 különböző és tanácstalan vagyok
ami idáig tetszett nagyon az az aikido de ismerősöm azt mondta, hogy csak több év gyakorlás után fogok eljutni egy olyan szintre amin már képes leszek megvédeni magam
nekem olyan kéne amivel pár hónap-fél év múlva már azért meg tudnám védeni magam ill. másokat

tehát ötleteket kérek, hogy milyen küzdősportot/harcművészetet érdemes elkezdeni és, hogy miért pont azt?
másik pedig hogy pénz szűkében vagyok tehát havi max 4-5ezret tudnék kiadni (remélem ennyiből kijön heti 2 edzés) rá de minél kevesebb annál jobb és felszerelést sincs kedvem venni több 10ezerért
(pl boxnál kesztyű, etc)

továbbá jelenleg kemény 65 kg vagyok 178 cm-el, az ilyen edzésektől fog a testem fejlődni? kb 70-75 kg-ra szeretnék felmenni


Nem, nem fogsz hízni tőle, izmosabb leszel, kevesebb lesz rajtad a zsír, de ha súlyt szeretnél magadra pakolni akkor helyes táplálkozás mindennek az alapja.
Sok protein, kevés zsír, picivel több szénhidrát, ami nem azt jelenti hogy nyomod a milkacsokit hármasával. Hanem napi 4, de inkább ötszöri étkezést jelent, kötetlen időben, nem falafel adagokban.

Hogy mit válassz... havi 4-5 pénzért nem igen találsz semmit + szinte mindenhez kell felszerelés.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 15 2010 02:05pm


inakwonak
ez volt az első találat amin olyan ember van, akivel én is bunyóztam
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 15 2010 02:05pm
Quote (Smat @ Dec 15 2010 09:04pm)
Nem, nem fogsz hízni tőle, izmosabb leszel, kevesebb lesz rajtad a zsír, de ha súlyt szeretnél magadra pakolni akkor helyes táplálkozás mindennek az alapja.
Sok protein, kevés zsír, picivel több szénhidrát, ami nem azt jelenti hogy nyomod a milkacsokit hármasával. Hanem napi 4, de inkább ötszöri étkezést jelent, kötetlen időben, nem falafel adagokban.

Hogy mit válassz... havi 4-5 pénzért nem igen találsz semmit + szinte mindenhez kell felszerelés.


okj.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,211.56
Dec 15 2010 02:06pm
Quote (josheide @ 15 Dec 2010 21:56)
Mindjárt szivárványt hányok.

pedig a boci szemeket meg nem is mondtam ami szinten remek megoldas lehet
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 15 2010 02:06pm
kyokushin karate >
inb4 minden post, ami az enyémhez hozzáfűzne valamit, reagálna rá, sírna
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 15 2010 02:07pm
Quote (vtibor @ 15 Dec 2010 20:52)
ha valakivel eldurvul a helyzet inkabb beszeld meg bekesen.


beszeld ezt meg a ciganycsordaval ami a beleidet akarja kivajkalni
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 15 2010 02:08pm
Quote (Cpt_Ghost @ 15 Dec 2010 21:07)
beszeld ezt meg a ciganycsordaval ami a beleidet akarja kivajkalni


vagy a mocskos zsidókkal, akik a napi betevő falatot tépik ki az éhező kenyai árvák kezéből!
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 15 2010 02:09pm
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 15 2010 09:07pm)
beszeld ezt meg a ciganycsordaval ami a beleidet akarja kivajkalni


ilyen helyzetbe az roszabb ha visszaütsz, csak jobban megvernek imo.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 15 2010 02:09pm
Quote (jarabekg @ Dec 15 2010 09:05pm)
http://www.youtube.com/watch?v=4mawAEef4dI

inakwonak
ez volt az első találat amin olyan ember van, akivel én is bunyóztam


namost en nem leszolni akarom a dolgot de

ebben a sportban oldalra nem lehet kiterni vagy miafasz?
masreszt meg eleg balfaszul neznek ki ezek a kitoresek... egyensulya nulla es ha nem skerul neki ahogy akarta epp hogy csak el nem esik magatol

elegee wtf amit ebbena videoban csinalnak
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 15 2010 02:13pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 15 Dec 2010 20:05)
okj.


Csak nem sírnÁk.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456721Next
Add Reply New Topic New Poll