Quote (TresholdOfUniverse @ 9 Dec 2010 20:41)
en is azt hittem hogy szep dombsag a mecsek meg a borzsony amig nem jartam fogarason meg a magas tatraban emg...

Én beszarok a kilátókon, vagy is az ilyen fémkeretből összetákolton, ahol látok lefelé, ha nem nézek akkor is, amikor megyek fel. TV torony, ahol véd a beton meg egy zárt lépcső visz fel/ lift ahol nem látsz le közben, az okj. : DDD