d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Túrázzunk
Prev13456722Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Dec 6 2010 12:30pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 6 Dec 2010 20:29)
729 m

én ausztriában 2000 környékére másztam fel, bár mondjuk a falu is 1600on volt.


nem szédültél olyan magasba kisbaleee??
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 6 2010 12:31pm
Quote (lacoking @ 6 Dec 2010 19:30)
nem szédültél olyan magasba kisbaleee??


elterült a világ a lábai előtt ^^ btw attól még lehet kurva szép, nem csak a magasság a lényeg.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 6 2010 12:32pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 6 Dec 2010 20:31)
elterült a világ a lábai előtt ^^ btw attól még lehet kurva szép, nem csak a magasság a lényeg.


This.
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Dec 6 2010 12:33pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 6 Dec 2010 20:31)
elterült a világ a lábai előtt ^^ btw attól még lehet kurva szép, nem csak a magasság a lényeg.


Quote (Baleee @ 6 Dec 2010 20:32)
This.


this this , de azért nem ez volt a kérdés ^^
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 9 2010 12:37pm
Bump.

Mondjatok sátor tippeket. ^^ Továbbra is keresem a megfelelőt. Decathlonba majd megyek az ok. De ettől függetlenül, bevált márka, stb jöhet.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 9 2010 12:41pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Dec 6 2010 07:31pm)
elterült a világ a lábai előtt ^^ btw attól még lehet kurva szép, nem csak a magasság a lényeg.


en is azt hittem hogy szep dombsag a mecsek meg a borzsony amig nem jartam fogarason meg a magas tatraban emg... :P
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 9 2010 12:43pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 9 Dec 2010 20:41)
en is azt hittem hogy szep dombsag a mecsek meg a borzsony amig nem jartam  fogarason meg a magas tatraban emg... :P


Én beszarok a kilátókon, vagy is az ilyen fémkeretből összetákolton, ahol látok lefelé, ha nem nézek akkor is, amikor megyek fel. TV torony, ahol véd a beton meg egy zárt lépcső visz fel/ lift ahol nem látsz le közben, az okj. : DDD

Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 9 2010 03:01pm
Nagyon akarok nyarat, és túrázni. Nagyon.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 18 2010 07:50am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 18 2010 08:12am
Quote (Baleee @ Dec 18 2010 02:50pm)


az ilyen satrak jok, de 15000et kb akkor kopltenek ra ha a tundrara mennek nomadkodni
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456722Next
Add Reply New Topic New Poll