Quote (TouchCow @ Nov 4 2010 04:46am)
Quote (beni @ Nov 4 2010 02:22pm)
Akkor szerintem bármelyik jó lesz.
(de persze nem értek a hifikhez sem)
Quote (Baleee @ Nov 4 2010 02:28pm)
Ne sonyt
blaupunkt>>>
Tudom, hogy autóba való, de imo terveznék és bevágnám fadobozba a hangszórókat. Mély ládával nem kell mit kezdeni, erősítő stb-t, meg hálózati áramot hozzá transzformálnám...
Ololol.. 5 oldal, és kb csak 3 ontopic
This post was edited by typeA on Nov 4 2010 06:37am