d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Új Hifi
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 4 2010 12:24am
dobi?
mikes?

This post was edited by N4aBz on Nov 4 2010 12:24am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 4 2010 05:33am
jozzy es a hangfala
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Nov 4 2010 05:51am
Quote (b_daniel @ 4 Nov 2010 03:23)
Nincsenek neked náci beütéseid?


azt megéreztem volna és nem lenne vele bajom D sztem
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 4 2010 06:22am
Quote (LantosErebos @ Nov 4 2010 02:38am)
Ja amúgy zenehallgatáshoz kéne laptophoz. Azért nem hangfal, mert a hifik szimpatikusabbak.


Akkor szerintem bármelyik jó lesz.

(de persze nem értek a hifikhez sem)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 4 2010 06:28am
Ne sonyt
blaupunkt>>>

Tudom, hogy autóba való, de imo terveznék és bevágnám fadobozba a hangszórókat. Mély ládával nem kell mit kezdeni, erősítő stb-t, meg hálózati áramot hozzá transzformálnám...

This post was edited by Baleee on Nov 4 2010 06:29am
Member
Posts: 37,178
Joined: Jul 18 2010
Gold: 10.00
Nov 4 2010 06:37am
Quote (TouchCow @ Nov 4 2010 04:46am)
pedig egy jó 5.1-es hangfalszett sokkal jobban szól...


http://ipon.hu/webshop/product/_logitech_x_530/7215

Nekem ilyenjeim vannak, és bitangpusztulatosan szépen szólnak... jóval szebben, mint bármelyik hifi.


http://ipon.hu/webshop/group/hazimozi/1191/
de amúgy itt vannak.


Quote (beni @ Nov 4 2010 02:22pm)
Akkor szerintem bármelyik jó lesz.

(de persze nem értek a hifikhez sem)


Quote (Baleee @ Nov 4 2010 02:28pm)
Ne sonyt
blaupunkt>>>

Tudom, hogy autóba való, de imo terveznék és bevágnám fadobozba a hangszórókat. Mély ládával nem kell mit kezdeni, erősítő stb-t, meg hálózati áramot hozzá transzformálnám...


Ololol.. 5 oldal, és kb csak 3 ontopic :D

This post was edited by typeA on Nov 4 2010 06:37am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 4 2010 07:08am
Quote (typeA @ Nov 4 2010 01:37pm)
Ololol.. 5 oldal, és kb csak 3 ontopic :D


+1

Zene hallgatasra alkalmatlan az 5.1, nn.
Vegyel egy fa dobozos genius hangfalat, bar abbol az arbol mar nezhetsz komolyabbat is.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 4 2010 07:53am
Quote (szabika @ 4 Nov 2010 15:08)
+1

Zene hallgatasra alkalmatlan az 5.1, nn.
Vegyel egy fa dobozos genius hangfalat, bar abbol az arbol mar nezhetsz komolyabbat is.


Lofaszt alkalmatlan.

Am meg filmhez is epikus. Főleg, ha jó helyekre van belőve.
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Nov 4 2010 08:04am
headphones>
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 4 2010 01:56pm
gali azt mondta 2.1 kell film/zenehez
es ha mar vki 300k-t baszott ki hangcuccra csak hinnek neki
ha laptoprol akarod nyomatni, akkor ahhoz hangkartya is kene

tobbet nem segitek, mert nem gali vagyok
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll