d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ki A Legnagyobb Troll A Husnubon
Prev13456Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 29 2010 05:18am
taszilow e-penis decrased
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 29 2010 05:21am
amit taszilo csinál, az vergődés, nem trollkodás
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 29 2010 05:26am
Dihep petinsz a leknagyobb

amugy taszilo topicjait alapbol meg sem nyitom
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 29 2010 05:33am
Quote (xGurke @ Oct 29 2010 12:21pm)
amit taszilo csinál, az vergődés, nem trollkodás


this
Quote (Fej @ Oct 29 2010 12:26pm)
Dihep petinsz a leknagyobb

amugy taszilo topicjait alapbol meg sem nyitom


troled
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 29 2010 05:42am
<--
Member
Posts: 772
Joined: Oct 10 2010
Gold: 1.57
Warn: 10%
Oct 29 2010 06:44am
->
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 29 2010 06:44am
Quote (abefogoknegyzeteinekosszege @ Oct 29 2010 12:44am)
->


tvtzni kellene
Member
Posts: 772
Joined: Oct 10 2010
Gold: 1.57
Warn: 10%
Oct 29 2010 06:49am
Quote (Locy @ Oct 29 2010 02:44pm)
tvtzni kellene


meek sk8
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 29 2010 06:51am
Quote (bajcli @ 29 Oct 2010 00:16)
csokottreturned.
mostanság nincs is a hunsubon troll.


enyi
amúgy brit idegesíti az embereket = successfull troll
nem túl elegánsan, azt meg kell hagyni, de büdös barlangi trollnak nem rossz.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 29 2010 06:51am
Quote (lacoking @ 29 Oct 2010 11:38)
azért volt itt nekünk andersen mikesünk és kisexynk is :)


lehet, hogy én értelmezem félre a troll jelentését, de a retardált hazudozós hülyegyerekek nem trollok, hanem retardált hazudozós hülyegyerekek.
Trollkodáshoz kell humor és irónia, szarkazmus vagy cinizmus, nem elég a kisebb iq, mint cipőméret típus. Tasziló nem buta, viszont nem humoros, csak idegesítő próbál lenni. Aki jó troll volt _szerintem_, az nerz, csökött, néha beni, kapitánygeci.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Closed New Topic New Poll