Quote (lacoking @ 29 Oct 2010 11:38)
azért volt itt nekünk andersen mikesünk és kisexynk is

lehet, hogy én értelmezem félre a troll jelentését, de a retardált hazudozós hülyegyerekek nem trollok, hanem retardált hazudozós hülyegyerekek.
Trollkodáshoz kell humor és irónia, szarkazmus vagy cinizmus, nem elég a kisebb iq, mint cipőméret típus. Tasziló nem buta, viszont nem humoros, csak idegesítő próbál lenni. Aki jó troll volt _szerintem_, az nerz, csökött, néha beni, kapitánygeci.