Quote (szabika @ 2 Oct 2010 16:56)
Ám nem értem mi a baj.
A sok grammar nazi vegye figyelembe azt, hogy ott van egy manapság már nem használatos karakter: .
..és így korrekt a rendszer, mert két külön sesetet vizsgál így janu sige értelmét veszti
az, hogy a "sosem" azt jelenti, hogy SOHA A BÜDÖS KURVA ÉLETBEN.
rakhat akár hat pontot is a kettő közé, a sosem akkoris sosem marad.