d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Nekem Is Kell =( > Neked Milyen állat Kéne Otthonra?
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 2 2010 06:14pm
Quote (ReDEyeS @ 3 Oct 2010 01:18)
remeterák

http://www.haziallat.hu/izeltlabu-fajok/csigahazberlo-remeterak/1762/4/remeterak-rak-csigahaz.jpg

vagy

macskamedve

http://animalworld.honlapepito.hu/tarhely/animalworld/kepek/voros_panda.jpg


vagy

KRISO TE ÁLLAT :DDDDDDDDD
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Oct 2 2010 08:12pm


Ezt a két drágát cicust szeretném :)

This post was edited by Ateec on Oct 2 2010 08:12pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll