d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jano > Ty A Blockot
Prev13456712Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Oct 1 2010 04:03am
Quote (Oberon_os @ Oct 1 2010 09:52am)
:DDD okj


lac2 @ msn "szilvásgomoc"?:D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 1 2010 04:05am
lyo ez a topik

btw leszarom ki miben mesterkedik csak kell a +1
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Oct 1 2010 04:05am
Quote (Moonflow @ 1 Oct 2010 12:03)
es aztan ki a fasz nem szarja le, nem is fg vs rl penzrol van szo, takarodj mar a picsaba


leszarom, akkor feldobjuk témának azt is, hulljon a férge.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 1 2010 04:06am
Quote (banyek @ Oct 1 2010 10:02am)
Amúgy meg Rici jóval olcsóbban adja, 1:1, kutyák 1:3-1:4 arányban
/reportoltam is, hi Lajo, ja hogy nem is rég küldtem már pm-et ez ügyben, és úgy ahogy volt.., na ezt is, kösz :D


nem csodálom hogy leszarja a fejed
ö is tudja mennyire életképtelen balek vagy
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 1 2010 04:08am
Quote (Inakwo @ 1 Oct 2010 12:05)
lyo ez a topik

btw leszarom ki miben mesterkedik csak kell a +1


szeretlek, nekem is ez a mottóm
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Oct 1 2010 04:08am
cry
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Oct 1 2010 04:08am
Quote (sylke @ 1 Oct 2010 12:06)
nem csodálom hogy leszarja a fejed
ö is tudja mennyire életképtelen balek vagy


leszarom ricringert, amikor kell(ett) fg, mindig elértem, többet nem volt képes kihozni a barátságból :) mesh
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Oct 1 2010 04:09am
Quote (Inakwo @ Oct 1 2010 10:05am)
lyo ez a topik

btw leszarom ki miben mesterkedik csak kell a +1


akkor ide lehet +1-ezni?
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Oct 1 2010 04:11am
Quote (harcikacsa17 @ 1 Oct 2010 11:09)
akkor ide lehet +1-ezni?


nem
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 1 2010 04:12am
Quote (harcikacsa17 @ 1 Oct 2010 11:09)
akkor ide lehet +1-ezni?


nem csak LOlivér engedélyével
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456712Next
Closed New Topic New Poll