d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vsg?
Prev1345678Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Sep 30 2010 08:46am
Quote (Aston @ 30 Sep 2010 16:42)
Én ezt nem értem.
Pár napja nem loli posztolt egy s/s a desktopjáról, nyitva geci sok msn ablakkal köztük VSG accjával is kedélyesen dumálva? :huh:

nemértem, h mi folyik itt gyöngyösön


imo reklam
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Sep 30 2010 08:59am
Quote (hedgehogsword @ 30 Sep 2010 15:46)
imo reklam


igen logikus, de ez igen gyerekes reklám.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 30 2010 09:13am
Quote (Aston @ 30 Sep 2010 16:59)
igen logikus, de ez igen gyerekes reklám.


nincs olyan hogy rossz reklám u know
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Sep 30 2010 09:16am
nekem se irt pedig gecijobaratok vagyunk ;$
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Sep 30 2010 09:19am
Quote (fleSs @ 30 Sep 2010 17:16)
nekem se irt pedig gecijobaratok vagyunk ;$


true story
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Sep 30 2010 09:28am
Quote (fleSs @ 30 Sep 2010 17:19)
true story


^_^
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Sep 30 2010 09:30am
Quote (Psyclon @ 30 Sep 2010 17:28)
^_^


:love:
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Sep 30 2010 09:32am
Quote (fleSs @ 30 Sep 2010 17:30)
:love:


Mi van veled? El vagy veszve ^_^
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Sep 30 2010 09:39am
Quote (Psyclon @ 30 Sep 2010 17:32)
Mi van veled? El vagy veszve ^_^


gyere ma pokerezni
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Sep 30 2010 09:47am
Quote (fleSs @ 30 Sep 2010 17:39)
gyere ma pokerezni


hova? oO
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345678Next
Closed New Topic New Poll