d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Egy Kis Adományt A Szegényeknek
Prev13456727Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Aug 16 2010 05:05pm
Quote (Namechange @ 17 Aug 2010 01:04)
ACCOUNT_NEVET_KÉREK_SZÉPEN


inyourface
Member
Posts: 34
Joined: Aug 16 2010
Gold: 10.70
Warn: 10%
Aug 16 2010 05:05pm
Quote (Namechange @ Aug 17 2010 01:04am)
ACCOUNT_NEVET_KÉREK_SZÉPEN


This_is_the
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Aug 16 2010 05:06pm
Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 01:05)
This_is_the


jó most jelszót

http://img444.imageshack.us/img444/1636/user1401158312531108299.jpg

valaki tegye már tagba, egész pofás gyerek, meg akarom szexuálni az ánuszlikát
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 16 2010 05:07pm
Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 01:05)
This_is_the


hümm
ismerős bár nagyon nagyon rég volt már
p4g3/pedzs/the_prophet accokkal kaniztam birdzcanfly/the_prophet/hitme accokkal 6neteztem

Quote (bbaallaaggee @ 17 Aug 2010 01:06)
jó most jelszót

http://img444.imageshack.us/img444/1636/user1401158312531108299.jpg

valaki tegye már tagba, egész pofás gyerek, meg akarom szexuálni az ánuszlikát


[QUOTE=TimeMaker,17 Aug 2010 01:03]:D:D
igen kaniztam, 6neten is toltam eun is (warcraftot) nemvok ferr, ö bannolt 6netről mert azthitte h raj:D

hi

This post was edited by Namechange on Aug 16 2010 05:08pm
Member
Posts: 34
Joined: Aug 16 2010
Gold: 10.70
Warn: 10%
Aug 16 2010 05:07pm
Quote (Moonflow @ Aug 17 2010 01:02am)
Te egy nyomorék idióta vagy, és szerintem el kéne menned innen a picsába mielott még megpróbálnál túlzottan eroltetett módon beilleszkedni.
Épp elég már itt a wannabe szarból.


hmm sugárzik az értelem, nemtom hány éves vagy de biztos kis pöcs
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Aug 16 2010 05:08pm
Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 01:07)
hmm sugárzik az értelem, nemtom hány éves vagy de biztos kis pöcs


apa kezdődik

ezekszerint nem olvastad el elég figyelmesen a newbie-guidot

This post was edited by bbaallaaggee on Aug 16 2010 05:10pm
Member
Posts: 34
Joined: Aug 16 2010
Gold: 10.70
Warn: 10%
Aug 16 2010 05:10pm
[QUOTE=Namechange,Aug 17 2010 01:07am]hümm
ismerős bár nagyon nagyon rég volt már
p4g3/pedzs/the_prophet accokkal kaniztam birdzcanfly/the_prophet/hitme accokkal 6neteztem



[QUOTE=TimeMaker,17 Aug 2010 01:03]:D:D
igen kaniztam, 6neten is toltam eun is (warcraftot) nemvok ferr, ö bannolt 6netrőlmert azthitte h raj:D

hi[/QUOTE]

the_prophet/hitme ez a 2 ismerös
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 16 2010 05:10pm
Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 01:07)
hmm sugárzik az értelem, nemtom hány éves vagy de biztos kis pöcs


gondolom nem olvastad még el a hunsub guidet

De kiemelném az Olira vonatkozó részt.
Quote
-Idiota. Nyomorék. (Ha Moonflow írja akkor semmi kép se reagálj rá, csúnya flamewar alakulhat ki)
Member
Posts: 34
Joined: Aug 16 2010
Gold: 10.70
Warn: 10%
Aug 16 2010 05:12pm
Quote (bbaallaaggee @ Aug 17 2010 01:08am)
apa kezdődik

ezekszerint nem olvastad el elég figyelmesen a newbie-guidot


amért még új vok itt nemvok inas h eltürjem h gecizik egy nyomorult, ink egy barátom se lesz
ja h ö lenne az, hát elolvasni elolvastam, vagy ink csak átfutottam.

This post was edited by TimeMaker on Aug 16 2010 05:13pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 16 2010 05:13pm
Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 01:12)
amért még új vok itt nemvok inas h eltürjem h gecizik egy nyomorult, ink egy barátom se lesz


ha nem hát nem de akkoris bebaszom ide
tessék csak elolvasni

Quote
Köszönet Kapitánynak hogy megírta de sajnos már nem lehet bumpolni és mostanság elég nagy szükség van rá
Néhány dologgal kiegészítve

Van egy csomó felesleges időm, ezért gondoltam megkímélek pár embert néhány kellemetlen tapasztalattól és írok egy kis leírást azoknak, akik még csak ritkán írtak subra, mert az első alkalommal igen sok konfliktus szokott születni és igen sokakat a kezdeteknél megutálnak. És később könnyen lehet, hogy az az ember tudna segíteni, de csak bespammol valami flamet a topicodba.

I. Mielőtt nyitnál egy topicot.

Most az olvasd el a szabályzatot etc részt nem akarom kivesézni, inkább pár stílus/téma beli apróságra térek ki.

Ne nyiss topicot:

- amiben fg beli támogatást kérsz, vagy általában véve adakozást, ez egyenes út afelé, hogy megutáljanak.
- cigiről, piáról, csajokról, sokan azt hiszik, hogy egy gamer oldalon mindenki 40 kilo és 0-24 gépezik, és egy ilyen topiccal majd respectet fog szerezni, de ez nagyrészt csak konfliktust kelt, mert dicséekvésnek tűnik, sokak számára alapvető dolgokkal
- ha leflameltek de bezárták a topicot, ne nyiss egy topicot a válasznak, ha mindenképp folytatni akarod inkább tedd meg pmben
- ne nyiss olyan témáról amiben nem vagy ezerszázalékig biztos, egyszer ragaszkodsz egy hülyeséghez és egy életre megutálhatnak
- ne nyiss topikot Riciről mert mindenki leszarja és mert eggyaltalán nem menő
- ne nyiss olyan topikot amiben nincs konkrét témád mert csak flame és spam lessz belőle (amúgyis  )


Készülj fel!

A következő dolgok általános spammek, amik sértőnek tünhetnek, de általában a felhasználók csak az érdektelenségüket fejezik ki így, nem érdemes rájuk reagálni.

-/care
-\_/
-random
-noob
-tw
-1st
-multi ( több fiókal rendelkező felhasználó, kár vitatkozni, idővel abbahagyják)

Idézetek. Sokszor más felhasználótól átvett szállóigékkel is találkozhatsz, amiknek nem mindig van negatív töltése, általában csak a régebbi felhasználók tréfálkoznak egymásközt, ne reagáld le őket.

-sorvat kutya
-szét bazs lak
-Idiota. Nyomorék. (Ha Moonflow írja akkor semmi kép se reagálj rá, csúnya flamewar alakulhat ki)
-szégyengyerek
-Gyere te kis senki, játszuk le, bepótolom amit az apád elfelejtett!
-Ti még mindig nyomatjátok ezt a szart?  (így kékkel)
-programozd meg
-BESZÉLGESS ANYÁDDAL, AZ TALÁN MEGHALLGAT!
-Kriso te állat:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddd
-DE AZÉRT A HAVEROM :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD



III. Fogadd el.

A következő dolgokba jobb ha inkább beletörődsz:

- Ha valamiről véleményt kérsz, durva kritikákat is fogsz kapni törődj bele.
- Ha valakinek rossz napja van és belédköt, de általában véve bírják a userek, ne állj le vele vitatkozni, inkább hagyd rá a baromságát.
- Ha scammer taged van, más elbánásban részesülsz, bármi is a háttere (tudom én mindenki ártatlan).

Jó szórakoztást!
~wannabe~
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456727Next
Closed New Topic New Poll