d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kell A Következő 10es > Asd
Prev13456710Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2010 11:38am
Quote (Imdeth @ Jul 29 2010 07:34pm)
:Ddddddddddddddddddddddddd

topic confirmed for epic


details, hogy csinálod, bekapcsolt lektopot a mikrofonna lotthagyod az ágy alatt avgy mi?D:D:D:D


:DDDDDDDDDDD
1. régi telefonomat berejtettem a szekrénye mögé és kötöttem rá egy mikrofont amit felvezettem (az ágya mellett van a szekrény)
2. 2 giga memória
3. ?????
4. PROFIT
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 29 2010 11:39am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:33)
még annyit hogy bepoloskáztam ma a szobáját : D majd ha lessz időm belehallgatok az esti menetbe


meg fogja csípni őket éjszaka...




Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 29 2010 11:39am
Quote (fahrii @ Jul 29 2010 05:38pm)
:DDDDDDDDDDD
1. régi telefonomat berejtettem a szekrénye mögé és kötöttem rá egy mikrofont amit felvezettem (az ágya mellett van a szekrény)
2. 2 giga memória
3. ?????
4. PROFIT


és átküldöd vkinek?:D
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 29 2010 11:39am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:38)
:DDDDDDDDDDD
1. régi telefonomat berejtettem a szekrénye mögé és kötöttem rá egy mikrofont amit felvezettem (az ágya mellett van a szekrény)
2. 2 giga memória
3. ?????
4. PROFIT


előveszed
beteszed
élvezed
profit
ja hogy nincs mit?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2010 11:40am
Quote (Xrd @ Jul 29 2010 07:39pm)
és átküldöd vkinek?:D


nemtom jobban átgondolva ki a fasznak van annyi ideje h végighallgat 3 napnyi hanganyagot

Quote (ecneB @ Jul 29 2010 07:39pm)
előveszed
beteszed
élvezed
profit
ja hogy nincs mit?


ne fárassz pls

This post was edited by fahrii on Jul 29 2010 11:40am
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jul 29 2010 11:40am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:38)
:DDDDDDDDDDD
1. régi telefonomat berejtettem a szekrénye mögé és kötöttem rá egy mikrofont amit felvezettem (az ágya mellett van a szekrény)
2. 2 giga memória
3. ?????
4. PROFIT


1. 4 órás akksi idő
4. PROFIT

amúgy n1 :thumbsup:
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 29 2010 11:40am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:40)
nemtom jobban átgondolva ki a fasznak van annyi ideje h végighallgat 3 napnyi hanganyagot


Úgy is csak nyögés lenne.. 2-3 hónap után megérdemel 2-3 nap kefélést...
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jul 29 2010 11:41am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:40)
nemtom jobban átgondolva ki a fasznak van annyi ideje h végighallgat 3 napnyi hanganyagot


1 hét alatt átlehet ugy h közbe mást is csinálsz.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2010 11:41am
Quote (Imdeth @ Jul 29 2010 07:40pm)
1. 4 órás akksi idő
4. PROFIT

amúgy n1  :thumbsup:


tettem egy próbát este, ment kb 12 órát és 1 rublika ment le, szal talán kibírja :D
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jul 29 2010 11:41am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:41)
tettem egy próbát este, ment kb 12 órát és 1 rublika ment le, szal talán kibírja :D


excellent
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456710Next
Closed New Topic New Poll