Quote (chad05 @ 22 Jun 2010 21:48)
az nincs lezárva?vagy csak egy része?
nemtom valamit hallottam hogy magas vízszint miatt lezárták
már teljesen járható az egész
e: nem láttunk homokzsákokat se sehol
This post was edited by sunnymarcell on Jun 22 2010 01:54pm