d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev134567122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold: 11.00
Jun 22 2010 01:50pm
Quote (Ad4mz @ 22 Jun 2010 20:49)
még akkor se volt lezárva amikor magasabb volt a duna


egy része se? akkor nvm
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 22 2010 01:50pm
Quote (chad05 @ 22 Jun 2010 21:50)
egy része se? akkor nvm


azt nem tudom, nem jártam körbe a szigetet
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Jun 22 2010 01:51pm
holnap megyek mezőkövesdre bringáért de előtte még beíratkozom a suliba
csütörtökön veszek alkatrészeket a gépembe
és ha minden összejön akkor csütörtök este pénteken szombaton meg vasárnap reggel lan party
vasarnap delutan meg főzős bebaszásos parti
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 22 2010 01:51pm
Quote (chad05 @ 22 Jun 2010 21:50)
egy része se? akkor nvm


Gondolom a homokzsákokon kívüli részre nem mehettél... :zzz:
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 22 2010 01:52pm
szar ez a topik
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold: 11.00
Jun 22 2010 01:53pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 22 Jun 2010 20:51)
Gondolom a homokzsákokon kívüli részre nem mehettél... :zzz:


gondolom de azért kérdeztem hogy az egész volt-e lezárva vagy csak egy része
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 22 2010 01:53pm
Quote (chad05 @ 22 Jun 2010 21:48)
az nincs lezárva?vagy csak egy része?

nemtom valamit hallottam hogy magas vízszint miatt lezárták


már teljesen járható az egész

e: nem láttunk homokzsákokat se sehol

This post was edited by sunnymarcell on Jun 22 2010 01:54pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 22 2010 01:54pm
Quote (b_daniel @ Jun 22 2010 07:51pm)
holnap megyek mezőkövesdre bringáért de előtte még beíratkozom a suliba
csütörtökön veszek alkatrészeket a gépembe
és ha minden összejön akkor csütörtök este pénteken szombaton meg vasárnap reggel lan party
vasarnap delutan meg főzős bebaszásos parti


icl-re mész v csak haveri lan?
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold: 11.00
Jun 22 2010 01:54pm
Quote (sunnymarcell @ 22 Jun 2010 20:53)
már teljesen járható az egész


akkor fasza, régóta ki akarok menni haverokkal
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Jun 22 2010 01:55pm
Quote (uberpro123 @ 22 Jun 2010 20:54)
icl-re mész v csak haveri lan?


csak egy 10 fős haveri társaság
Go Back To Magyar Topic List
Prev134567122Next
Add Reply New Topic New Poll