Quote (Szuzsika @ 21 Jun 2010 21:01)
baszki a netem is megszakadt xD
elolvastam, hát, most elmondom a véleményem:
Kurvára nem az az élet, hogy hazamész munkából, kimész bulizni, és újra munka, újra buli .... és így tovább végtelen körforgásba. Gondolkodj el rajta, hogy mi az életcélod?? Végig bulizod az életed, aztán 40 éves korodra meg meghalsz, mert túlhajtottad magad a piával, droggal, csajozással??? Sztem nem ez. Próbálj meg komoly dolgokkal foglalkozni, mint mondjuk keress egy normális, kedves, megértő csajt, akivel el tudod képzelni az életed, alapíts családot, és adj meg nekik mindent. Hidd el, ha később visszagondolsz a múltra, akkor jó érzés fog eltölteni. De választhatod a bulizást is. Én csak leírtam hogy szerintem mi lenne a normális. Biztosan a jelen lévők 80%-a azt gondolja: "mi a faszt rikácsol itt ez a hülye kurva, húzzol már el a faszba, hülyeségeket pofázik" Akkor azoknak is üzenem, hogy gondolják végig az életüket. Itt akarnak meghalni a jsp előtt?? Akkor egészségükre.
Röviden, tömören ennyi a véleményem.
Félre értesz, nem életcél a rengeteg buli, és szórakozás, nem ez az amin változtatni szeretnék, és nem így..
A lényeg, hogy a zárkózottság és az emlékek megtörjenek, a többi csak körítés..