d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Keménykötéses
Prev13456741Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 21 2010 01:01pm
baszki a netem is megszakadt xD

elolvastam, hát, most elmondom a véleményem:

Kurvára nem az az élet, hogy hazamész munkából, kimész bulizni, és újra munka, újra buli .... és így tovább végtelen körforgásba. Gondolkodj el rajta, hogy mi az életcélod?? Végig bulizod az életed, aztán 40 éves korodra meg meghalsz, mert túlhajtottad magad a piával, droggal, csajozással??? Sztem nem ez. Próbálj meg komoly dolgokkal foglalkozni, mint mondjuk keress egy normális, kedves, megértő csajt, akivel el tudod képzelni az életed, alapíts családot, és adj meg nekik mindent. Hidd el, ha később visszagondolsz a múltra, akkor jó érzés fog eltölteni. De választhatod a bulizást is. Én csak leírtam hogy szerintem mi lenne a normális. Biztosan a jelen lévők 80%-a azt gondolja: "mi a faszt rikácsol itt ez a hülye kurva, húzzol már el a faszba, hülyeségeket pofázik" Akkor azoknak is üzenem, hogy gondolják végig az életüket. Itt akarnak meghalni a jsp előtt?? Akkor egészségükre.

Röviden, tömören ennyi a véleményem.
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Jun 21 2010 01:03pm
Quote (Saenchai @ Jun 21 2010 07:43pm)
elolvastam
most így nézek ki:

http://forum.cheatengine.org/files/what_the_fuck_am_i_reading_copy_142.jpg


linket is érdemes megfigyelni.
Member
Posts: 136
Joined: Mar 11 2010
Gold: 0.00
Jun 21 2010 01:03pm
Quote (banyek @ Jun 21 2010 08:01pm)
nyomi vagy te syl, nyomi vagy..
elhiszed hogy leszarom az egészet ? Hogy leszarom hogy senkit nem érdekel? Hogy ki fogja  és ki nem fogja elolvasni ? hogy kinek milyen véleménye van róla ? Leszarok én már mindent kis syl..


be an hero
Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
Jun 21 2010 01:04pm
Quote (banyek @ Jun 21 2010 08:01pm)
nyomi vagy te syl, nyomi vagy..
elhiszed hogy leszarom az egészet ? Hogy leszarom hogy senkit nem érdekel? Hogy ki fogja  és ki nem fogja elolvasni ? hogy kinek milyen véleménye van róla ? Leszarok én már mindent kis syl..


AKKOR MÉRT POSTOLTAD?
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 21 2010 01:05pm
Quote (Szuzsika @ 21 Jun 2010 21:01)
baszki a netem is megszakadt xD

elolvastam, hát, most elmondom a véleményem:

Kurvára nem az az élet, hogy hazamész munkából, kimész bulizni, és újra munka, újra buli .... és így tovább végtelen körforgásba. Gondolkodj el rajta, hogy mi az életcélod?? Végig bulizod az életed, aztán 40 éves korodra meg meghalsz, mert túlhajtottad magad a piával, droggal, csajozással??? Sztem nem ez. Próbálj meg komoly dolgokkal foglalkozni, mint mondjuk keress egy normális, kedves, megértő csajt, akivel el tudod képzelni az életed, alapíts családot, és adj meg nekik mindent. Hidd el, ha később visszagondolsz a múltra, akkor jó érzés fog eltölteni. De választhatod a bulizást is. Én csak leírtam hogy szerintem mi lenne a normális. Biztosan a jelen lévők 80%-a azt gondolja: "mi a faszt rikácsol itt ez a hülye kurva, húzzol már el a faszba, hülyeségeket pofázik" Akkor azoknak is üzenem, hogy gondolják végig az életüket. Itt akarnak meghalni a jsp előtt?? Akkor egészségükre.

Röviden, tömören ennyi a véleményem.


Félre értesz, nem életcél a rengeteg buli, és szórakozás, nem ez az amin változtatni szeretnék, és nem így..
A lényeg, hogy a zárkózottság és az emlékek megtörjenek, a többi csak körítés..
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Jun 21 2010 01:05pm
Quote (Szuzsika @ 21 Jun 2010 21:01)
baszki a netem is megszakadt xD

elolvastam, hát, most elmondom a véleményem:

Kurvára nem az az élet, hogy hazamész munkából, kimész bulizni, és újra munka, újra buli .... és így tovább végtelen körforgásba. Gondolkodj el rajta, hogy mi az életcélod?? Végig bulizod az életed, aztán 40 éves korodra meg meghalsz, mert túlhajtottad magad a piával, droggal, csajozással??? Sztem nem ez. Próbálj meg komoly dolgokkal foglalkozni, mint mondjuk keress egy normális, kedves, megértő csajt, akivel el tudod képzelni az életed, alapíts családot, és adj meg nekik mindent. Hidd el, ha később visszagondolsz a múltra, akkor jó érzés fog eltölteni. De választhatod a bulizást is. Én csak leírtam hogy szerintem mi lenne a normális. Biztosan a jelen lévők 80%-a azt gondolja: "mi a faszt rikácsol itt ez a hülye kurva, húzzol már el a faszba, hülyeségeket pofázik" Akkor azoknak is üzenem, hogy gondolják végig az életüket. Itt akarnak meghalni a jsp előtt?? Akkor egészségükre.

Röviden, tömören ennyi a véleményem.


A SZENT ÜGYÉRT
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Jun 21 2010 01:05pm
elolvas'd
okj'd
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 21 2010 01:06pm
Quote (aLexXx2 @ 21 Jun 2010 21:04)
AKKOR MÉRT POSTOLTAD?


tte csak azért csinálsz valamit, hogy a másiknak tetszél? csak is olyat cselekszel, amit mások elfogadnak? Csakis olyannal próbálkozol, amit a többség elfogad ? Ezek szeritn te túlságosan is foglalkozol azzal, hogy a másik miyen véleménynel van rólad ?
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 21 2010 01:07pm
csak nekem baszakszik a net, vagy másnak is??
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 21 2010 01:07pm
Moulan Rouge
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456741Next
Add Reply New Topic New Poll