☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
>
Poll > Ciki A Szandál? > ?.?
Prev
1
3
4
5
6
7
18
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 3960
Replies: 170
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#41
Jun 10 2010 02:23pm
Quote (bbaallaaggee @ Jun 10 2010 09:22pm)
imo gáz. én papucsot hordok mikor már kezdene berohadni a lábam a cipőbe
a papucs is vérciki
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#42
Jun 10 2010 02:24pm
Quote (TeXxas @ 10 Jun 2010 22:23)
mr 20%.
:)))))))))))))))))))))
"Sex"
oks
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#43
Jun 10 2010 02:24pm
Quote (fahrii @ 10 Jun 2010 20:54)
Mivel csajom szerint csaj 8 éven alattiak hordanak szandit és vén szarok, szerintem ez nem így van, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
Holnap reggel megyek 10 napra görögbe és kissé megcsappant az önbizalmam.
a csajod egy értelmi fogyatékos.
Sanyika
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold
:
118.00
#44
Jun 10 2010 02:25pm
Quote (Cpt_Ghost @ 10 Jun 2010 22:19)
a húsvéti nyuszi sem létezik
hazudsz. tudom hogy létezik a husvéti nyuszi!!
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#45
Jun 10 2010 02:26pm
Quote (Oberon_os @ Jun 10 2010 09:24pm)
a csajod egy értelmi fogyatékos.
Azért mert woodstockban előnyös a sárban fetrengéshez még nem lesz elfogadható viselet!
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#46
Jun 10 2010 02:26pm
epic
This post was edited by Oberon_os on Jun 10 2010 02:27pm
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#47
Jun 10 2010 02:28pm
Quote (beni @ Jun 10 2010 10:23pm)
a papucs is vérciki
cipőt kéne akkor hordanom vagy wat
Sanyika
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold
:
118.00
#48
Jun 10 2010 02:28pm
Quote (fahrii @ 10 Jun 2010 22:28)
cipőt kéne akkor hordanom vagy wat
bizony. cipö >>>>
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#49
Jun 10 2010 02:29pm
Quote (fahrii @ Jun 10 2010 09:28pm)
cipőt kéne akkor hordanom vagy wat
Sokan hordanak szandált és nem tartják bénának.
Én speciel az ujjatlan trikót sem tudom felvenni, annyira furán érzem magam benne.
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#50
Jun 10 2010 02:30pm
Quote (beni @ Jun 10 2010 10:29pm)
Sokan hordanak szandált és nem tartják bénának.
Én speciel az ujjatlan trikót sem tudom felvenni, annyira furán érzem magam benne.
azt én sem bírom mondjuk
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
3
4
5
6
7
18
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact