d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ciki A Szandál? > ?.?
Prev13456718Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2010 02:23pm
Quote (bbaallaaggee @ Jun 10 2010 09:22pm)
imo gáz. én papucsot hordok mikor már kezdene berohadni a lábam a cipőbe


a papucs is vérciki
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 10 2010 02:24pm
Quote (TeXxas @ 10 Jun 2010 22:23)
mr 20%. :)
:)
:)

:)))))))))))))))))))))


"Sex"



oks
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 10 2010 02:24pm
Quote (fahrii @ 10 Jun 2010 20:54)
Mivel csajom szerint csaj 8 éven alattiak hordanak szandit és vén szarok, szerintem ez nem így van, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
Holnap reggel megyek 10 napra görögbe és kissé megcsappant az önbizalmam.


a csajod egy értelmi fogyatékos.
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jun 10 2010 02:25pm
Quote (Cpt_Ghost @ 10 Jun 2010 22:19)
a húsvéti nyuszi sem létezik :(


hazudsz. tudom hogy létezik a husvéti nyuszi!!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2010 02:26pm
Quote (Oberon_os @ Jun 10 2010 09:24pm)
a csajod egy értelmi fogyatékos.


Azért mert woodstockban előnyös a sárban fetrengéshez még nem lesz elfogadható viselet!
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 10 2010 02:26pm
epic

This post was edited by Oberon_os on Jun 10 2010 02:27pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 10 2010 02:28pm
Quote (beni @ Jun 10 2010 10:23pm)
a papucs is vérciki


cipőt kéne akkor hordanom vagy wat
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jun 10 2010 02:28pm
Quote (fahrii @ 10 Jun 2010 22:28)
cipőt kéne akkor hordanom vagy wat


bizony. cipö >>>>
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2010 02:29pm
Quote (fahrii @ Jun 10 2010 09:28pm)
cipőt kéne akkor hordanom vagy wat


Sokan hordanak szandált és nem tartják bénának.

Én speciel az ujjatlan trikót sem tudom felvenni, annyira furán érzem magam benne.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 10 2010 02:30pm
Quote (beni @ Jun 10 2010 10:29pm)
Sokan hordanak szandált és nem tartják bénának.

Én speciel az ujjatlan trikót sem tudom felvenni, annyira furán érzem magam benne.


azt én sem bírom mondjuk
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456718Next
Add Reply New Topic New Poll