Quote (banyek @ 6 Jun 2010 21:35)
hááát Miskolc azért nincs olyan távol.. Egy magányos délután vacak B kategóriás filmekkel, vagy egy kis utazás és egy felejthetetlen Pesti szórakozás,))
Az biztos hogy felejthetetlen lenne, mivel 3 óra helyett 8 óra alatt érnék fel Pestre, és szétunnám a fejem.
Akkor gyere te Miskolcra

Amúgy is vizsgaidőszakom van.