d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Filmeket > Amiket érdemes Megnézni
Prev13456721Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 6 2010 12:16pm
éjszakai rohanás
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 6 2010 12:31pm
Quote (josheide @ 6 Jun 2010 17:28)
Minden e-csajra lecsapsz?


csak christine-re meg Szuzira ;)

am viccet félretéve a fenti post miért tűnt annak ?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 6 2010 12:58pm
Quote (banyek @ 6 Jun 2010 20:31)
csak christine-re meg Szuzira ;)

am viccet félretéve a fenti post miért tűnt annak ?


Biztos csak paranoiás vagyok.
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 6 2010 01:22pm
Quote (banyek @ 5 Jun 2010 22:26)
..ha unatkozol, ne filmek nézésével próbáld feldobni az unalmas pillanatokat. Gyere fel Pestre.. :hug:


Bocs, picit messze van :P Majd júli végén járok Pesten, de akkor is csak átutazóba.
Hazament barátom, így nincs mit csinálnom :(
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 6 2010 01:35pm
Quote (Szuzsika @ 6 Jun 2010 21:22)
Bocs, picit messze van :P Majd júli végén járok Pesten, de akkor is csak átutazóba.
Hazament barátom, így nincs mit csinálnom  :(


hááát Miskolc azért nincs olyan távol.. Egy magányos délután vacak B kategóriás filmekkel, vagy egy kis utazás és egy felejthetetlen Pesti szórakozás,))
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 6 2010 01:38pm
Quote (banyek @ 6 Jun 2010 21:35)
hááát Miskolc azért nincs olyan távol.. Egy magányos délután vacak B kategóriás filmekkel, vagy egy kis utazás és egy felejthetetlen Pesti szórakozás,))


Az biztos hogy felejthetetlen lenne, mivel 3 óra helyett 8 óra alatt érnék fel Pestre, és szétunnám a fejem.
Akkor gyere te Miskolcra :D Amúgy is vizsgaidőszakom van.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 6 2010 01:41pm
Quote (Szuzsika @ 6 Jun 2010 21:38)
Az biztos hogy felejthetetlen lenne, mivel 3 óra helyett 8 óra alatt érnék fel Pestre, és szétunnám a fejem.
Akkor gyere te Miskolcra :D Amúgy is vizsgaidőszakom van.


de akkor nem mindegy, hogy otthon vagy a vonaton unatkozol? :))
Vizsgaidőszak után, talán ;)
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 6 2010 01:44pm
Quote (banyek @ 6 Jun 2010 21:41)
de akkor nem mindegy, hogy otthon vagy a vonaton unatkozol? :))
Vizsgaidőszak után, talán ;)


Bocs, akkor barátommal leszek. :P
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 6 2010 01:47pm
Quote (Szuzsika @ 6 Jun 2010 21:44)
Bocs, akkor barátommal leszek. :P


...de kedves :D
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
Jun 6 2010 01:48pm
Quote (banyek @ 6 Jun 2010 21:47)
...de kedves :D


irigy vagy mi?
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456721Next
Add Reply New Topic New Poll